Land Serwis

#BuyMyVitara – Vitara jakiej nie znacie

Eugene Romanovsky wykorzystując swoje umiejętności i pomysłowość, pokazuje, jak skutecznie można rozreklamować ofertę sprzedaży ponad 20-letniego samochodu.

Zamierzacie sprzedać swoją leciwą terenówkę, robicie zdjęcie, sporządzacie opis i wstawiacie na popularny serwis aukcyjny lub wrzucacie do (darmowego!) działu ogłoszeń serwisu Terenowo.pl. I co? I nic... Telefony rzadko dzwonią, a jeśli już to z propozycją obniżenia ceny... Eugene Romanovsky, fachowiec od efektów specjalnych i generalnie bystry gość, postanowił do tematu podejść inaczej. Swoją 21-letnią Suzuki Vitarę obsadził w samodzielnie zmontowanym filmie reklamowym, który od półtora miesiąca robi furorę w serwisie YouTube celebrity news (blisko 5,5 miliona wyświetleń!). Teraz nie może się opędzić od ofert kupna i... propozycji zatrudnienia. Czapki z głów!
MM

Poczytaj:

 • Flagowy Audi Q8 concept – 1000 km zasięgu przy spalaniu 2,3 l / 100 km
  Flagowy Audi Q8 concept – 1000 km zasięgu przy spalaniu 2,3 l / 100 km

  Na międzynarodowej wystawie North American International Auto Show (NAIAS) 2017 w Detroit Audi zaprezentowało koncepcyjne Audi Q8 concept. Tym samym, producent z Ingolstadt wkracza w nowy segment samochodów klasy luksusowej – w świat eleganckiej alternatywy dla klasycznego, spalinowego SUV-a. Za napęd odpowiedzialny jest mocny i bardzo wydajny silnik hybrydowy typu plug-in, o mocy systemowej 330 kW i momencie obrotowym 700 Nm. Pojazd koncepcyjny będzie bazą dla modelu seryjnego, którego wprowadzenie na rynek Audi zaplanowało na rok 2018.

 • Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!
  Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

  Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).

 • Kłopoty rajdu Dakar. Gerard De Rooy myśli o Africa Race 2016
  Kłopoty rajdu Dakar. Gerard De Rooy myśli o Africa Race 2016

  Gerard De Rooy rozczarowany odwołaniem etapów peruwiańskich przyszłorocznego rajdu Dakar, zastanawia się nad startem w konkurencyjnym maratonie Africa Race, którego trasa prowadzi po klasycznej trasie Dakaru: przez Maroko, Mauretanię i Senegal. Rozważa również wystawienie swoich załóg w obu imprezach - podobnie jak od lat czyni to już Kamaz. Informacje te podał holenderski portal Omroep Brabant.

 • Rarytasy SEMA Show 2014
  Rarytasy SEMA Show 2014
  W Las Vegas trwają właśnie targi tuningowe SEMA Show, na których ważną rolę odgrywają terenówki. Jak wiecie, Amerykanie mają sporo fantazji (i pieniędzy), tak więc jak co roku jest na czym zawiesić oko. Póki co przygotowaliśmy dla Was niewielką galerię różnokolorowych cudeniek, również nieoff-roadowych, bo i te budzą nasz niekłamany podziw. W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się dużo większej galerii zdjęć oraz bliższych prezentacji najciekawszych rarytasów.
 • Nowa Gelenda LAPV, czyli tajne przez poufne
  Nowa Gelenda LAPV, czyli tajne przez poufne

  W okolicach koła podbiegunowego Mercedes testuje lekki wóz opancerzony, który zbudowany został na bazie modelu G500 4x4. Swoją odwagą i walecznością pojazd ten ma przewyższać swego poprzednika – koncepcyjnego Mercedesa LAPV 6.X.

 • Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2014 - jedziemy dla Domów Dziecka
  Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2014 - jedziemy dla Domów Dziecka
  6 grudnia 2014 r. zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie na Drugą Świętokrzyską Terenową Integrację w ramach OTI dla Choinki, organizowaną przez kluby Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Bazę OffRoad Camp4x4.