Land Serwis

#BuyMyVitara – Vitara jakiej nie znacie

Eugene Romanovsky wykorzystując swoje umiejętności i pomysłowość, pokazuje, jak skutecznie można rozreklamować ofertę sprzedaży ponad 20-letniego samochodu.

Zamierzacie sprzedać swoją leciwą terenówkę, robicie zdjęcie, sporządzacie opis i wstawiacie na popularny serwis aukcyjny lub wrzucacie do (darmowego!) działu ogłoszeń serwisu Terenowo.pl. I co? I nic... Telefony rzadko dzwonią, a jeśli już to z propozycją obniżenia ceny... Eugene Romanovsky, fachowiec od efektów specjalnych i generalnie bystry gość, postanowił do tematu podejść inaczej. Swoją 21-letnią Suzuki Vitarę obsadził w samodzielnie zmontowanym filmie reklamowym, który od półtora miesiąca robi furorę w serwisie YouTube celebrity news (blisko 5,5 miliona wyświetleń!). Teraz nie może się opędzić od ofert kupna i... propozycji zatrudnienia. Czapki z głów!
MM

Poczytaj:

 • Mercedes GLC - światowa premiera następcy GLK
  Mercedes GLC - światowa premiera następcy GLK

  Daimler-Benz oficjalnie zaprezentował nowy model Mercedesa GLC, który zastąpi odchodzącego do historii GLK.  Samochód jest większy i - naszym zdaniem - ładniejszy od swego poprzednika. Nasze zainteresowanie budzi ze względu na stały napęd na cztery koła 4MATIC oraz ciekawe pakiety off-roadowe.

 • ŠKODA Agromobil - praprzodek Yeti
  ŠKODA Agromobil - praprzodek Yeti
  W 1958 roku czechosłowacka Komisja Transportu Ministerstwa Rolnictwa zleciła ŠKODZIE opracowanie małego pojazdu wielozadaniowego o podwyższonych parametrach terenowych.
 • Kamaz 4326 vs. Volkswagen Polo R WRC. Pojedynek na drodze
  Kamaz 4326 vs. Volkswagen Polo R WRC. Pojedynek na drodze

  Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku niebieskich Kamazów walczących na pustyniach Atacama i Gobi, pokonujących górskie ścieżki w Andach i przemierzających bezkresne stepy w Kazachstanie. Ale nieczęsto się zdarza widzieć rosyjską ciężarówkę na szutrowej trasie... Rajdu Finlandii, w dodatku „siedzącą” na zderzaku najszybszej obecnie rajdówki WRC na świecie. 

 • Dakar do wynajęcia. NeoRaid Team zaprasza na start!
  Dakar do wynajęcia. NeoRaid Team zaprasza na start!
  MINI All4 Racing to dziś najlepsza rajdówka cross-country, czego dowodem są trzy odniesione przez nią z rzędu zwycięstwa w Dakarze. Droga do jej sukcesów prowadziła przez kolejne ewolucje BMW - X3CC oraz X5CC, które konstruowali inżynierowie zespołu X-Raid. Na treningu zorganizowanym przez krakowski zespół NeoRaid pojawiła się niepowtarzalna okazja, by wszystkie modele rajdówek X-Raid porównał kierowca należący do ścisłej światowej czołówki cross-country – Krzysztof Hołowczyc.
 • Peugeot DKR 2008 - światowa premiera na VERVA Street Racing 2014!
  Peugeot DKR 2008 - światowa premiera na VERVA Street Racing 2014!
  Do zespołu Reszta Świata, który 20 września zmierzy się z czołówką polskich kierowców na Stadionie Narodowym dołącza dwukrotny mistrz świata WRC oraz zwycięzca Rajdu Dakar 2010, Carlos Sainz. Słynny „El Matador” przywiezie do Warszawy swoją najnowszą „bestię” ze stajni Peugeot Sport - Red Bull - Total, którą zamierza zawojować Dakar 2015. VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym będzie tym samym pierwszą publiczną prezentacją tego samochodu!
 • Off-road Show Poland 2015 – już po raz czwarty. Termin: 7-8 listopada
  Off-road Show Poland 2015 – już po raz czwarty. Termin: 7-8 listopada

  Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).