Land Serwis

#BuyMyVitara – Vitara jakiej nie znacie

Eugene Romanovsky wykorzystując swoje umiejętności i pomysłowość, pokazuje, jak skutecznie można rozreklamować ofertę sprzedaży ponad 20-letniego samochodu.

Zamierzacie sprzedać swoją leciwą terenówkę, robicie zdjęcie, sporządzacie opis i wstawiacie na popularny serwis aukcyjny lub wrzucacie do (darmowego!) działu ogłoszeń serwisu Terenowo.pl. I co? I nic... Telefony rzadko dzwonią, a jeśli już to z propozycją obniżenia ceny... Eugene Romanovsky, fachowiec od efektów specjalnych i generalnie bystry gość, postanowił do tematu podejść inaczej. Swoją 21-letnią Suzuki Vitarę obsadził w samodzielnie zmontowanym filmie reklamowym, który od półtora miesiąca robi furorę w serwisie YouTube celebrity news (blisko 5,5 miliona wyświetleń!). Teraz nie może się opędzić od ofert kupna i... propozycji zatrudnienia. Czapki z głów!
MM

Poczytaj:

 • Off-road Show Poland 2015 – już po raz czwarty. Termin: 7-8 listopada
  Off-road Show Poland 2015 – już po raz czwarty. Termin: 7-8 listopada

  Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości). 

 • Lexus Pick-up, czyli Hilux w wersji premium
  Lexus Pick-up, czyli Hilux w wersji premium

  W biurze projektowym Lexusa trwa nieustająca burza mózgów nad przyszłymi modelami japońskiej marki należącej do koncernu Toyoty, której auta adresowane są do bardziej posażnych i rozmiłowanych w luksusie klientów. Jednym z pomysłów, o którym warto wspomnieć, choć szanse jego realizacji nie są duże, jest bazujący na Toyocie Hilux pickup w wersji premium.

 • Jeep Grand Wagoneer - powrót do przeszłości
  Jeep Grand Wagoneer - powrót do przeszłości

  Prawdopodobnie już w sierpniu poznamy nowego Grand Wagoneera, który ma być topowym modelem w oferecie Jeepa. W sprzedaży auto ma pojawić się w roku 2018, by rzucić rękawice Range Roverowi.

 • Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6 Concept – forteca z napędem 6x6
  Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6 Concept – forteca z napędem 6x6

  Sukces komercyjny i wizerunkowy, jaki odniósł sześciokołowy Mercedes-Benz G63 AMG 6x6, skłonił projektantów z brytyjskiej firmy tuningowej Kahn Design, do „udoskonalenia” za pomocą trzeciej pary kół innego klasyka off-roadu – Land Rovera Defendera 110. Jego premiera odbędzie się na marcowym salonie motoryzacyjnym w Genewie.

 • Nowa Gelenda, stara legenda, czyli Mercedes Klasy G 2019
  Nowa Gelenda, stara legenda, czyli Mercedes Klasy G 2019

  Tegoroczny Dakar, pełen zaskakujących zwrotów akcji, nie pozwalał ani na moment wyemigrować myślami z Ameryki Południowej. Czas więc nadrobić zaległości i opowiedzieć o premierze auta, które w środowisku off-roadu ma status ikony. Zaprezentowany w ubiegłym tygodniu w Detroit nowy Mercedes Klasy G z pozoru nie różni się wiele od swych poprzednich generacji, ale w rzeczywistości skrywa pod kantami swej karoserii zmiany iście rewolucyjne.

 • 30 lat napędu BMW xDrive
  30 lat napędu BMW xDrive

  Mija 30 lat odkąd BMW, jeden z wiodących producentów motoryzacyjnych na świecie, rozpoczął sprzedaż własnych modeli samochodów z napędem na cztery koła. Dziś aż jedna trzecia aut konstruowanych w Monachium wyposażona jest w inteligentny napęd xDrive.