Land Serwis

Jeep Scrambler – pick-up na gorące dni

Zapowiadany na przyszły rok Jeep (JT) Scrambler, czyli nowy pick-up nawiązujący latest celebrity news wyglądem do Kaisera M715, ma być dostępny w sprzedaży z dachem typu softtop. W gorące dni właściciel auta będzie więc mógł go przekształcić w wyjątkowe cabrio z paką ładunkową.

ZOBACZ TAKŻE: 7 wspaniałych Jeepów na Easter Jeep Safari 2016

Pewnym wyobrażeniem, jak nowy pick-up będzie się prezentował, jest koncepcyjny Crew Chief 715, który zbudowany został przed rokiem na bazie Wranglera Unlimited z okazji festiwalu Moab Easter Jeep Safari. Scrambler może wyglądać podobnie z tą tylko różnicą, że jego grill będzie miał bardziej klasyczne kształty.

Pick-up Jeepa zadebiutuje w przyszłym roku, natomiast wcześniej poznamy nową generację dwudrzwiowego Wranglera i czterodrzwiowego Wranglera Unlimited. W gamie silników znajdą się m.in. 3-litrowy turbodiesel V6, Pentastar V6, a także 2-litrowa, 4-cylindrowa jednostka benzynowa.
MM

 

Poczytaj:

 • 15 lat BMW X – minęło jak jeden dzień
  15 lat BMW X – minęło jak jeden dzień
  Wszystko się zaczęło od X. Ta litera została po raz pierwszy użyta jako określenie modelowe dla samochodu BMW już w połowie lat 1980 – a oznaczała, że samochód taki wyposażony był w technologię napędu na cztery koła. Podwójna symetria litery i samochodu – to idealna alegoria dla przenoszenia momentu obrotowego na wszystkie koła.
 • Ford Tough, czyli Ford F-150 Raptor gotowy do startu w Best in the Desert 2016
  Ford Tough, czyli Ford F-150 Raptor gotowy do startu w Best in the Desert 2016
  Z reguły opisujemy rajdówki, które rywalizują na zawodach w Polsce, ale dziś mamy okazję przyjrzeć się z bliska nowemu Fordowi F-150 Raptor przygotowanemu do startu w amerykańskiej serii Best in the Desert.
 • Rajd Dakar 2016. Znamy listy startowe! Na nich gwiazdy i Polacy
  Rajd Dakar 2016. Znamy listy startowe! Na nich gwiazdy i Polacy
  Etienne Lavigne w towarzystwie nowego dyrektora sportowego Marka Comy zaprezentował dziś rano na konferencji prasowej w Paryżu szczegóły dotyczące 38. edycji rajdu Dakar, która odbędzie się w dniach 2-16 stycznia na terenach Argentyny i Boliwii. Poznaliśmy dokładny plan trasy, harmonogram etapów, a przede wszystkim listy startowej pełne gwiazd motosportu.
 • ŠKODA VisionS - nowy czeski SUV zadebiutuje w Genewie
  ŠKODA VisionS - nowy czeski SUV zadebiutuje w Genewie
  Na marcowych Międzynarodowych Targach Samochodowych w Genewie Skoda pokaże swój nowy samochód koncepcyjny – mierzącą 4,7 metra Skodę VisionS, która jest zapowiedzią nowego SUV-a czeskiej marki.
 • Lamborghini Urus - czas rozpocząć odliczanie
  Lamborghini Urus - czas rozpocząć odliczanie

  Koniec domysłów, przecieków i gdybań. Lamborghini oficjalnie poinformowało o rozpoczęciu prac nad nowym crossoverem Urus. Pod maską - 600 KM...

 • Range Rover Velar – najdzielniejszy wśród Range Roverów
  Range Rover Velar – najdzielniejszy wśród Range Roverów

  Land Rover zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu Range Rovera Velar, który zadebiutuje 1 marca na targach motoryzacyjnych w Genewie. Samochód będzie czwartym modelem  marki Range Rover, a pod względem wielkości zajmie miejsce pomiędzy Evoque i RR Sport.