Land Serwis

Off-road Show Poland 2014 – już po raz trzeci. Termin: 15-16 listopada

Targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsca 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).  

III OffRoad Show Poland jest doskonałą okazją do zaprezentowanie się producentów i dystrybutorów samochodów z napędem 4x4, firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów oraz warsztatów specjalistycznych. Oferta skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4. Swoją chęć uczestnictwa można zgłaszać do 30 października. Do końca września obowiązuje rabat 15%. Ceny za metr kwadratowy: od 90 do 120 zł. Więcej info: offroadpoland.pl

Nasze relacje z poprzednich celebrity news edycji OffRoad Show Poland: II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo | Targi Pojazdów 4x4 Offroad Show Poland 2012 - relacja na żywo
MM

targi2014_plakat_1

Poczytaj:

 • Terenowa lekkość bytu, czyli (częściowo) aluminiowe nadwozie Wranglera 2018
  Terenowa lekkość bytu, czyli (częściowo) aluminiowe nadwozie Wranglera 2018

  Jeep Wrangler nowej generacji, którego premiery spodziewać się możemy w przyszłym roku, będzie posiadał nadwozie wykonane częściowo z aluminium. Na pewno mowa o drzwiach i masce silnika, a spodziewać się możemy jeszcze innych niespodzianek.

 • Jeep Scrambler – pick-up na gorące dni
  Jeep Scrambler – pick-up na gorące dni

  Zapowiadany na przyszły rok Jeep (JT) Scrambler, czyli nowy pick-up nawiązujący wyglądem do Kaisera M715, ma być dostępny w sprzedaży z dachem typu softtop. W gorące dni właściciel auta będzie więc mógł go przekształcić w wyjątkowe cabrio z paką ładunkową.

 • Kazberuk i Szustkowski – z Unimoga do Tatry
  Kazberuk i Szustkowski – z Unimoga do Tatry
  3 dni jazdy w deszczu na słowackim poligonie w Senice to spore wyzwanie. Jarek Kazberuk i Robin Szustkowski, Mistrz i Uczeń, reprezentujący program sportowy Lotto zakończyli pierwszy trening nową ciężarówką przed lipcowym Silk Way Rally.
 • Projekt MC800, czyli 810 KM w Gelendzie
  Projekt MC800, czyli 810 KM w Gelendzie

  Któżby nie chciał mieć w swoim garażu Mercedesa G63 AMG? Auto, które jest marzeniem niejednego off-roadera, stanowi również wdzięczny obiekt tunerskich eksperymentów. Specjaliści z niemieckiej firmy mcchip-dkr zbudowali na jego bazie 810-konną zmotę na zwolnicach, które nie przeszkadzają jej w rozpędzaniu się do prędkości 229 km/h.

 • Range Rover pick-up, czyli grzech Startecha
  Range Rover pick-up, czyli grzech Startecha

  Lubimy różne odjechane projekty terenówek, stąd naszą uwagę od razu przykuł nowy pomysł Startecha, który z szacownego Range Rovera uczynił... pick-upa. Niektórzy myśleli z początku, że to tylko żart, ale nie – samochód powstał naprawdę i zostanie w tym roku zaprezentowany na wystawie motoryzacyjnej w Szanghaju.

 • Nowy KTM 450 – natural born winner
  Nowy KTM 450 – natural born winner
  Po latach dominacji w Dakarze KTM (nareszcie!) poczuł oddech konkurencji na plecach. Poddawać się jednak nie zamierza, tym bardziej że wciąż jest głównym faworytem do zwycięstwa. Do startu w edycji 2014 przygotowuje nowy motocykl.