Land Serwis

Off-road Show Poland 2014 – już po raz trzeci. Termin: 15-16 listopada

Targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsca 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).  

III OffRoad Show Poland jest doskonałą okazją do zaprezentowanie się producentów i dystrybutorów samochodów z napędem 4x4, firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów oraz warsztatów specjalistycznych. Oferta skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4. Swoją chęć uczestnictwa można zgłaszać do 30 października. Do końca września obowiązuje rabat 15%. Ceny za metr kwadratowy: od 90 do 120 zł. Więcej info: offroadpoland.pl

Nasze relacje z poprzednich celebrity news edycji OffRoad Show Poland: II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo | Targi Pojazdów 4x4 Offroad Show Poland 2012 - relacja na żywo
MM

targi2014_plakat_1

Poczytaj:

 • NAC Rally Team na walizkach. 90 dni do Africa Race 2015
  NAC Rally Team na walizkach. 90 dni do Africa Race 2015
  Wyjazd, nawet turystyczny, do Afryki wymaga z reguły Wielkiego Pakowania i przygotowań zakrojonych na szeroką skalę. A co dopiero gdy w niedużym odstępie czasu planowane są dwie wyprawy, których celem nie jest zwykła wycieczka, lecz udział w długich, morderczych rajdach terenowych? W zespole NAC Rally Team, który na przełomie roku wystartuje w maratonie Africa Race, a 10 miesięcy później w East African Safari Classic Rally, nie czuć jednak śladu gorączkowości czy pośpiechu...
 • Skoda Karoq – przedpremierowe zdjęcia
  Skoda Karoq – przedpremierowe zdjęcia

  Na krótko przed światową premierą, która będzie miała miejsce 18 maja w Sztokholmie, czeski producent samochodów udostępnił pierwsze zdjęcia nowego, kompaktowego SUV -- Skody Karoq.

 • Mercedes Klasy X – bliźniak z aspiracjami
  Mercedes Klasy X – bliźniak z aspiracjami

  We wtorek w Sztokholmie Mercedes zaprezentował koncepcyjny model pickupa – Klasę X, którą więzy rodzinne łączą z Nissanem Navara i Renault Alaskan. Ambicją producenta ze Stuttgartu jest jednak zbudowanie pierwszego na świecie pick-upa klasy premium, który komfortem jazdy i oferowanym bezpieczeństwem dorównywać będzie dobrze wyposażonym osobówkom i SUV-om.

 • Camel Trophy... 2014. Wspomnień czar
  Camel Trophy... 2014. Wspomnień czar
  W ostatni weekend odbyło się II Spotkanie Uczestników i Fanów Rajdu Camel Trophy. Tym razem uczestniczące w spotkaniu załogi samochodowe oraz byli polscy zawodnicy rajdu spotkali się w terenie.
 • Peugeot 3008 DKR – Vive la France!
  Peugeot 3008 DKR – Vive la France!

  Peugeot mimo zdecydowanej dominacji, której byliśmy świadkami na Dakarze i Silk Way Rally 2016, nie zamierza spoczywać na laurach i na kolejną edycję Dakaru przygotował nową rajdówkę o nazwie PEUGEOT 3008 DKR. Samochodem, który stanowi rozwinięcie konstrukcji 2008 DKR, w przyszłym Dakarze wystartują Stephane Peterhansel, Sebastien Loeb, Carlos Sainz i Cyril Despres.

 • Nowe oblicze zespołu 4xDrive. Armia Nissanów Navara T2
  Nowe oblicze zespołu 4xDrive. Armia Nissanów Navara T2
  Znany dotąd z licznych sukcesów w rajdach przeprawowych i maratońskich zespół 4xDrive podejmuje nowy wyzwanie – od tego roku będzie również rywalizował w licencjonowanych rajdach cross-country! Miejsce słynnych Gratów 2 zajmą (tymczasowo...) Nissany Navara T2. Portal TERENOWO.PL był świadkiem pierwszy jazd testowych nowych rajdówek, które w walce zadebiutują już w najbliższy weekend na Baja Carpathia 2013.