Land Serwis

Toyota Hilux vs Volvo Truck – pojedynek na szosie

 

W sieci rekordy popularności biją filmy nagrane na rosyjskich drogach, które nierzadko budzą grozę większą niż horrory Johna Carpentera. Ale drogi w Tajlandii (podobnie jak kino azjatyckie) również mają się czym „pochwalić”. Jak myślicie, kto zwycięży w pojedynku obładowanej, ale nadal dość szybkiej Toyoty Hilux z potężnym zestawem ciężarowym Volvo? Ktoś tu komuś nadepnął na odcisk...

Poczytaj:

 • Sadev od kuchni. Mechanicy NeoRaid poznają tajemnice francuskiej firmy
  Sadev od kuchni. Mechanicy NeoRaid poznają tajemnice francuskiej firmy
  Obsługa samochodu rajdowego to nie tylko praca w serwisie w trakcie zawodów. To również żmudne przygotowanie pojazdu do startu w czasie pomiędzy rajdami. Profesjonalne zespoły, planujące swoje starty długofalowo, starają się wykonywać jak najwięcej prac własnymi siłami. Z tego powodu na początku czerwca mechanicy zespołu NeoRaid odbyli szkolenie u producenta najlepszych skrzyń biegów do samochodów cross-country, w firmie Sadev.
 • Land Rovera Defender Double Cab wg Kahn Design. Piękny i... elegancki?
  Land Rovera Defender Double Cab wg Kahn Design. Piękny i... elegancki?

  190 tysięcy złotych za dwuletniego Land Rovera Defendera Double Cab Pick Up z przebiegiem 51 tys. kilometrów? Niektórym wyda się to drogo, a niektórzy ocenią, że całkiem tanio. Mowa jednak nie o zwyczajnym Defenderze, ale aucie, który przeszedł tuning (głównie wizualny) w angielskim serwisie Kahn Design.

 • Renault Oroch - szansa na sukces
  Renault Oroch - szansa na sukces

  Renault Oroch, czyli Duster w wersji pick-up, debiutuje na salonie motoryzacyjnym w Buenos Aires. Pewne jest, że samochód trafi do sprzedaży w Ameryce Południowej, ale niestety nie wiadomo jeszcze, czy zawita również w Europie.

 • II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  Na zakończenie off-roadowego sezonu, 16-17 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja Targów Pojazdów 4x4 – OFF-ROAD SHOW POLAND. To niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska najciekawszym terenówkom w Polsce, porozmawiania z gwiazdami off-roadu, spotkania się ze znajomymi i dokonania pierwszych zakupów z myślą o sezonie 2014. Gorąco zapraszamy do odwiedzin, a kto nie będzie mógł stawić się na miejscu ciałem, ten niech targi zobaczy duchem – czytając naszą relację na żywo.
 • Gelenda 2015. Moc legendy
  Gelenda 2015. Moc legendy

  Klasyczna terenówka Mercedesa rozpoczyna nowy rozdział w swojej imponującej, 35-letniej historii. Pod maskę Gelendy trafia nowa jednostka 4.0 V8 biturbo z bezpośrednim wtryskiem benzyny, zaprezentowana niedawno w prototypie G 500 4x4². Inżynierowie ze Stuttgartu na nowo zestroili zawieszenie i zmodyfikowali ustawiania układu ESP. Zmieniły się także wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, a ofertę uzupełniła ekskluzywna, specjalna edycja AMG.

 • Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2015 - szykujcie swoje renifery!
  Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2015 - szykujcie swoje renifery!
  Już w najbliższą sobotę (5 grudnia) możecie wystartować w zawodach, które - bezpośrednio - sprawią frajdę Wam, ale również - pośrednio - podopiecznym z domów dziecka. Szykujcie swoje  czterokopytne renifery, by wziąć udział w Trzeciej Świętokrzyskiej Terenowej Integracji w ramach OTI dla Choinki.