Land Serwis

Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).

VshowUWAGA! Do wygrania 5 podwójnych wejściówek na targi! Zasady są proste – na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. przyślijcie odpowiedzi na 5 pytań (dla ułatwienia – znajdziecie je w naszych relacjach z poprzednich edycji targów). Na Wasze maile czekamy do piątku, 4 listopada do godz. 20. Spośród osób, które odpowiedzą prawidłowo, wylosujemy 5 zwycięzców, z którymi niezwłocznie skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Pytania konkursowe:
1. Podaj rocznik Toyoty BJ42 Krzysztofa Franciszewskiego
2. Kto jest właścicielem VW T2 Westfalia, który na jednej z edycji był gwiazdą stoiska Terenowo.pl?
3. Jaki pseudonim nosi Tomcat, którym Adam Bomba startował w Ładoga Trophy?
4. Podaj orientacyjną cenę Mercedesa 4x4 "do kwadratu" (podaną w relacji)
5. Wymień członków ekipy Land Serwis Team z rajdu Rainforest Challenge 2007

ZOBACZ TAKŻE:
- IV OFF-ROAD SHOW POLAND 2015 - relacja na żywo
- III OFF-ROAD SHOW POLAND 2014 - relacja na żywo
- II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo
- I OFF-ROAD SHOW POLAND 2012 - relacja na żywo

Na V OffRoad Show Poland będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów z napędem 4x4, utytułowane zmoty i wyczynowe rajdówki, a także zapoznać się z aktualną firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów terenowych oraz warsztatów specjalistycznych. Propozycja skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Przez dwa dni off-roadowe centrum Polski wyjątkowo znajdować się będzie nie na poligonie celebrity news drawskim czy pod Bałtowem, ale w stołecznej metropolii. Jak co roku na targach nie zabraknie również redakcji Terenowo.pl - do zobaczenia!

Więcej info: offroadpoland.pl
MM

 

Poczytaj:

 • Terenowe Ferrari F16X, czyli nigdy nie mów nigdy
  Terenowe Ferrari F16X, czyli nigdy nie mów nigdy

  „Po moim trupie!” - jeszcze rok Sergio Marchionne, szef Ferrari, zarzekał się, gdy dziennikarze pytali go o szanse powstania modelu SUV, którego brakuje w ofercie słynnej, włoskiej marki. Dziś nie jest aż tak kategoryczny, co można interpretować jako sygnał zielonego światła dla „terenowego” F16X.

 • Nikola Zero – elektryczny UTV o mocy 520 KM!
  Nikola Zero – elektryczny UTV o mocy 520 KM!

  Choć koncerny paliwowe są innego zdania, większość analityków rynku motoryzacyjnego jest zgodna: przyszłość należy do samochodów elektrycznych. Niemal każdy szanujący się producent pracuje dziś nad modelami hybrydowymi oraz pojazdami, w których w ogóle nie przewidziano miejsca na silniki spalinowe. Rewolucja dotrze również na bezdroża.

 • 7 wspaniałych Jeepów na Easter Jeep Safari 2016
  7 wspaniałych Jeepów na Easter Jeep Safari 2016

  Już za kilka dni siedem nowych samochodów koncepcyjnych Jeep wyposażonych w bogatą gamę akcesoriów firmy Mopar i Jeep Performance Parts uda się na podbój wymagających szlaków wokół miasta Moab w Utah (USA), w ramach corocznej imprezy Easter Jeep Safari, która potrwa od 19 do 27 marca. Swój przyjazd na jubileuszową 50. edycję zlotu, która zbiega się z obchodami 75-lecia istnienia marki Jeep, zapowiedziało tysiące fanów jazdy w terenie.

 • Luksusowy Duster – propozycja DC Design
  Luksusowy Duster – propozycja DC Design
  Za niecałe 5 tysięcy Euro specjaliści z indyjskiego (!) DC Design oferują przeróbkę Dacii Duster z dzielnego SUV-a w wykwintny jacht na kołach. Poplamić wnętrze takiego auta to grzech!
 • Attention Dangel, czyli Peugeot 505 Dangel na rajdzie Budapeszt-Bamako 2016
  Attention Dangel, czyli Peugeot 505 Dangel na rajdzie Budapeszt-Bamako 2016

  Rajd Budapeszt-Bamako już od 10 lat wpisuje się w rajdowy kalendarz. Tegoroczna rywalizacja rozpoczyna się 15 stycznia. Na starcie zameldują się cztery polskie załogi, w tym trójka uczestników z Gdańska. Szczególnie interesujące w teamie Gdańszczan jest ich auto.

 • Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik – pierwsze przymiarki do T1
  Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik – pierwsze przymiarki do T1
  Utytułowany zespół Off-roadsport, czyli Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik wrócili właśnie z kolejnej wizyty w Portugalii, gdzie firma DEpieres Competição buduje dla nich rajdówkę grupy T1. Przymiarki związane z kolejnym etapem budowy samochodu nasza załoga połączyła z oglądaniem drugiej eliminacji Mistrzostw Portugalii w rajdach terenowych Rali TT Serras do Norte.