Land Serwis

Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).

VshowUWAGA! Do wygrania 5 podwójnych wejściówek na targi! Zasady są proste – na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. przyślijcie odpowiedzi na 5 pytań (dla ułatwienia – znajdziecie je w naszych relacjach z poprzednich edycji targów). Na Wasze maile czekamy do piątku, 4 listopada do godz. 20. Spośród osób, które odpowiedzą prawidłowo, wylosujemy 5 zwycięzców, z którymi niezwłocznie skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Pytania konkursowe:
1. Podaj rocznik Toyoty BJ42 Krzysztofa Franciszewskiego
2. Kto jest właścicielem VW T2 Westfalia, który na jednej z edycji był gwiazdą stoiska Terenowo.pl?
3. Jaki pseudonim nosi Tomcat, którym Adam Bomba startował w Ładoga Trophy?
4. Podaj orientacyjną cenę Mercedesa 4x4 "do kwadratu" (podaną w relacji)
5. Wymień członków ekipy Land Serwis Team z rajdu Rainforest Challenge 2007

ZOBACZ TAKŻE:
- IV OFF-ROAD SHOW POLAND 2015 - relacja na żywo
- III OFF-ROAD SHOW POLAND 2014 - relacja na żywo
- II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo
- I OFF-ROAD SHOW POLAND 2012 - relacja na żywo

Na V OffRoad Show Poland będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów z napędem 4x4, utytułowane zmoty i wyczynowe rajdówki, a także zapoznać się z aktualną firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów terenowych oraz warsztatów specjalistycznych. Propozycja skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Przez dwa dni off-roadowe centrum Polski wyjątkowo znajdować się będzie nie na poligonie celebrity news drawskim czy pod Bałtowem, ale w stołecznej metropolii. Jak co roku na targach nie zabraknie również redakcji Terenowo.pl - do zobaczenia!

Więcej info: offroadpoland.pl
MM

 

Poczytaj:

 • Nissan Warriors - zimowi wojownicy
  Nissan Warriors - zimowi wojownicy
  W Europie śniegu w tym roku jak na lekarstwo, za to w Stanach zima nie odpuszcza. Ekstremalne warunki pogodowe nie robią jednak żadnego wrażenia na "Wojownikach" Nissana, którzy zostaną zaprezentowani na wystawie Chicago Auto Show 2016 (13-21 lutego). Popularne SUV-y wyposażone zostały w napęd na cztery... gąsienice, dzięki którym niestraszne są im zaspy i zamiecie.
 • Ford Bronco 6. generacji? Built tough
  Ford Bronco 6. generacji? Built tough

  Gdy jedni rezygnują (chlip, chlip) z produkowania kultowych terenówek, inni - wręcz przeciwnie - planują wskrzeszenie modeli, które dobrze czują się wyłącznie poza asflatem. Mija 20 lat od czasu, gdy z linii montażowej zjechał ostatni Ford Bronco. Z Ameryki coraz częściej docierają do nas infromacje, że najpóźniej w roku 2020 doczekamy się premiery 6. generacji tego nadzwyczajnego auta.

 • Jeep Renegade Comanche – powypadkowy, ale droższy niż w salonie
  Jeep Renegade Comanche – powypadkowy, ale droższy niż w salonie

  Zaliczyliście swoim autem stłuczkę? Współczujemy! Ale nie załamujcie się i bierzcie przykład z Allena, który swojego powypadkowego Renegade'a tak odremontował, że nie tylko zarobił, ale jednocześnie stał się sławny na całym świecie. Wystarczyło, że uszkodzone auto przerobił na... pick-upa przypominającego prototyp z Easter Jeep Safari 2016.

 • Off-road Show Poland 2014 – już po raz trzeci. Termin: 15-16 listopada
  Off-road Show Poland 2014 – już po raz trzeci. Termin: 15-16 listopada
  Targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsca 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).
 • ŠKODA Kodiaq bez tajemnic. Przedpremierowe zdjęcia oraz informacje
  ŠKODA Kodiaq bez tajemnic. Przedpremierowe zdjęcia oraz informacje

  Na krótko przed światową premierą ŠKODY Kodiaq, która odbędzie się 1 września w Berlinie, czeska marka uchyla rąbka tajemnicy: prezentuje wybrane detale nadwozia swojego nowego, dużego modelu w segmencie SUV. Jeszcze dalej idzie czeski portal autoforum.cz, który nie zawahał się opublikować wizualizacji całego auta.

 • Kto następcą Despresa i Comy? Motocyklowi faworyci Dakaru
  Kto następcą Despresa i Comy? Motocyklowi faworyci Dakaru

  W rywalizacji motocyklistów w Dakarze będziemy w tym roku świadkami wyjątkowej sytuacji: koniec ery pojedynków Despres – Coma oznacza, że ich dotychczasowi rywale, jak również młodzi motocykliści będą mieli okazję powalczyć o zwycięstwo.