Land Serwis

Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).

VshowUWAGA! Do wygrania 5 podwójnych wejściówek na targi! Zasady są proste – na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. przyślijcie odpowiedzi na 5 pytań (dla ułatwienia – znajdziecie je w naszych relacjach z poprzednich edycji targów). Na Wasze maile czekamy do piątku, 4 listopada do godz. 20. Spośród osób, które odpowiedzą prawidłowo, wylosujemy 5 zwycięzców, z którymi niezwłocznie skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Pytania konkursowe:
1. Podaj rocznik Toyoty BJ42 Krzysztofa Franciszewskiego
2. Kto jest właścicielem VW T2 Westfalia, który na jednej z edycji był gwiazdą stoiska Terenowo.pl?
3. Jaki pseudonim nosi Tomcat, którym Adam Bomba startował w Ładoga Trophy?
4. Podaj orientacyjną cenę Mercedesa 4x4 "do kwadratu" (podaną w relacji)
5. Wymień członków ekipy Land Serwis Team z rajdu Rainforest Challenge 2007

ZOBACZ TAKŻE:
- IV OFF-ROAD SHOW POLAND 2015 - relacja na żywo
- III OFF-ROAD SHOW POLAND 2014 - relacja na żywo
- II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo
- I OFF-ROAD SHOW POLAND 2012 - relacja na żywo

Na V OffRoad Show Poland będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów z napędem 4x4, utytułowane zmoty i wyczynowe rajdówki, a także zapoznać się z aktualną firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów terenowych oraz warsztatów specjalistycznych. Propozycja skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Przez dwa dni off-roadowe centrum Polski wyjątkowo znajdować się będzie nie na poligonie celebrity news drawskim czy pod Bałtowem, ale w stołecznej metropolii. Jak co roku na targach nie zabraknie również redakcji Terenowo.pl - do zobaczenia!

Więcej info: offroadpoland.pl
MM

 

Poczytaj:

 • Ford Bronco 2018 – powrót legendy
  Ford Bronco 2018 – powrót legendy

  Produkcja kultowego (zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych) Forda Bronco zakończyła się równo 20 lat temu, zamykając 30-letnią historię terenówki, która doczekała się aż pięciu generacji. Gdy zniknęła z off-roadowej sceny niemal natychmiast zaczęły się pojawiać plotki o jej wskrzeszeniu, które niebawem wreszcie mogą okazać się prawdziwe.

 • Paka dla Zwierzaka - charytatywny projekt MudProject KrakOff-Road Team
  Paka dla Zwierzaka - charytatywny projekt MudProject KrakOff-Road Team

  Grupa Offroadowa z Krakowa, czyli MudProject KrakOff-Road Team po raz drugi już organizuje akcję charytatywną „Paka dla Zwierzaka”, której beneficjentem będzie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Rok wcześniej raczkując jeszcze w temacie, udało się zebrać 862,63 zł, a wszystkie osoby, które dokonały wpłaty wprost na Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami i przesłały potwierdzenie przelewu do grupy MudProject, brały udział w losowaniu wyjazdu off-roadowego. Cała akcja zakończyła się sukcesem i zadowoleniem uczestników, a przede wszystkim – zakupem dużej ilości karmy i niezbędnych artykułów przez Schronisko dla swoich podopiecznych.

 • Peugeot DKR 2008 - przygotowania do koronacji
  Peugeot DKR 2008 - przygotowania do koronacji
  Regułą jest, że czołowe zespoły cross-country niechętnie zdradzają sekrety swoich rajdówek. Zdarza się, że nawet w przeddzień Dakaru dane techniczne wciąż pozostają nieujawnione. Team Peugeota, który po ćwierćwieczu powraca do rywalizacji w Dakarze, przejawiając duży apetyt na zwycięstwo (gdy ma się w składzie Peterhansela, Sainza i Despresa, można nawet celować w wywalczenie wszystkich miejsc na podium...), prezentuje zupełnie inne podejście – zamiast chować  swój samochód przed konkurentami, z dumą chwali się nim wszem i wobec!
 • Sand Racer - pustynny wojownik
  Sand Racer - pustynny wojownik

  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie brak miejsca do uprawiania off-roadu. Za sprawą ropy naftowej obywatele tego państwa z reguły nie narzekają również na kłopoty finansowe. Dlatego na pewno zainteresują się propozycją firmy Zarooq Motors, która z myślą o nich właśnie zbudowała auto stworzone do wyczynowej zabawy w piasku. Produkcja seryjna Sand Racera rozpocznie się już w styczniu. Jego cena to około 100 tysięcy dolarów.

 • Sand Racer - pustynny wojownik
  Sand Racer - pustynny wojownik

  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie brak miejsca do uprawiania off-roadu. Za sprawą ropy naftowej obywatele tego państwa z reguły nie narzekają również na kłopoty finansowe. Dlatego na pewno zainteresują się propozycją firmy Zarooq Motors, która z myślą o nich właśnie zbudowała auto stworzone do wyczynowej zabawy w piasku. Produkcja seryjna Sand Racera rozpocznie się już w styczniu. Jego cena to około 100 tysięcy dolarów.

 • Mitsubishi Outlander PHEV – nowe wyzwania
  Mitsubishi Outlander PHEV – nowe wyzwania
  Elektryczny Outlander PHEV typu plug-in hybrid jest gotowy do podboju nowych terytoriów. Już za tydzień model ten weźmie udział w jednym z najtrudniejszych rajdów terenowych w Australii.