Luksusowy Duster – propozycja DC Design

Za niecałe 5 tysięcy Euro specjaliści z indyjskiego (!) DC Design oferują przeróbkę Dacii Duster z dzielnego SUV-a w wykwintny jacht na kołach. Poplamić wnętrze takiego auta to grzech!

ZOBACZ TAKŻE: Renault DCross - Duster dla estetów | Dacia Duster Delsey w komplecie z walizką | Król mocy - 850 KM pod maską Dacii Duster | Kino objazdowe w Afryce, czyli filmowa Dacia Duster

Duster po indyjskim tuningu do Polski raczej nie dojedzie, ale gdyby tak się stało, łatwo go rozpoznacie, bowiem został pomalowany czarnym matowym lakierem. Dobre wrażenie sprawiają ciekawie skomponowane światła, a zwłaszcza jego przymrużone, LED-owe oczy. 

Jeszcze większe wraże celebrity news nie budzi wnętrze kabiny, które zostało gustownie obudowane drewnem. Duster stał się pojazdem czteroosobowym, którego każde miejsce oferuje maksimum komfortu. Pasażerowie z tylnych siedzeń nie dość, że mają do dyspozycji szeroki, obleczony białą (sztuczną) skórą fotel „klasy business”, to jeszcze dysponują rozkładanymi stolikami i odchylanym monitorem LCD. Pośrodku auta znajduje się konsola, która pozwala wszystkim sterować m.in. klimatyzacją i multimediami. Tylne siedzenia mają aż 6 stopni ustawień, a najciekawszą propozycją wydaje się możliwość przekształcenia foteli po lewej stronie w wygodne łoże. Nic dziwnego – z takiego auta aż nie chce się wysiadać!
MM