Land Serwis

X Bałtowskie Bezdroża 2014 - stu sześćdziesięciu wygranych

Wielkimi krokami zbliża się 10 edycja. rajdu Bałtowskie Bezdroża, który odbędzie się w dniach 9-12 października. Rajd cieszy się ogromnym uznaniem środowisku polskiego off-roadu, czego dowodem jest szybkość, z jaką wyczerpały się miejsca na liście startowej.

Pierwszego dnia zapisów wpłynęło ponad 100 zgłoszeń, a w przeciągu tygodnia nie było już wolnych miejsc startowych. I tak jesienią w Bałtowie wystartuje ponad 160 załóg w czterech klasach: Extreme, Adventure, Wyczyn i Turystyk. - Do Bałtowa zjedzie Balt14_plakatoff-roadowa czołówka Polski. Trasy mają być bardzo różnorodne - staramy się połączyć to, co najlepsze z tym, co jeszcze w rejonie Bałtowa pozostało nieodkryte - mówi Zbigniew Tyczyński, współorganizator zawodow.

Rajd rozegrany zostanie na bogatych terenowo, malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego. Baza mieścić się będzie na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
MM

Oficjalny harmonogram 10. edycji rajdu:

TURYSTYK / WYCZYN

ADVENTURE / EXTREME

CZWARTEK - 9 PAŹDZIERNIKA:

otwarcie bazy rajdu – w Bałtowski Kompleks Turystyczny

wieczorek zapoznawczy (baza rajdu)

PIĄTEK - 10 PAŹDZIERNIKA:

TURYSTYK / WYCZYN

ADVENTURE / EXTREME

8:00 – 12:00 obowiązkowy odbiór administracyjny (biuro rajdu) i techniczny (park maszyn)

12:00 – otwarcie rajdu (park maszyn) i obowiązkowa odprawa zawodników (zajazd Przystocze)

13:00 – PROLOG (kopalnia Sudół)

start do ETAPU NR I (po zakończeniu prologu, miejsce startu na terenie prologu)

00:00 – zakończenie ETAPU NR I

SOBOTA - 11 PAŹDZIERNIKA:

TURYSTYK / WYCZYN

ADVENTURE / EXTREME

7:00 – ogłoszenie wyników ETAPU I

8:00 – obowiązkowa odprawa zawodników (zajazd Przystocze)

8:30 – start do ETAPU NR II (wyjazd z parku maszyn)

20:00 – zakończenie odcinka dziennego

20:00 – wieczorek OFF-ROADOWCA „all inclusive” (zajazd Przystocze)
- podsumowanie działalności rajdu Bałtowskie Bezdroża
- koncert na żywo zespołu „CEGŁA” (covery dżemu)
- oficjalna zapowiedź 11 edycji rajdu
- jubileuszowy tort
- niespodzianka

NIEDZIELA - 12 PAŹDZIERNIKA:

9:00 – ogłoszenie wyników ETAPU II
10:00 – ogłoszenie wyników generalnych, uroczyste rozdanie nagród (zajazd Przystocze
Bałtów turystycznie - zwiedzanie wszystkich dostępnych atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego (we własnym zakresie)

 

 

LISTA STARTOWA:

Klasa Turystyk T

Nr Nr startowy Kierowca Pilot Team Auto
1 400 PRZEMYSŁAW PŁAWECKI K.M. PŁAWECKA ZJEDNOCZENI W BŁOCIE PININ ZJEDNOCZONY W PAPCIU
2 401 Daniel Kot   Pitu Pitu Jeep Wrangler
3 402 Robert Kleniewski   Pitu Pitu Jeep Cherokee
4 403 JAROSŁAW CZACHARA EWA CZACHARA ZJEDNOCZENI W BŁOCIE TOYOTA LJ70
5 404 Paweł Czyż Celestyna Czyż CELA LR Discovery
6 405 Krzysztof Kaczmarczyk Marek Rzepień   Toyota LJ70
7 406 PAWEŁ MICHALCZEWSKI JAKUB OLEG MICHALCZEWSKI 4x4 radom nissan patrol y 61
8 407 Tadeusz Hope Iwona Hope   toyota land cruiser
9 408 Andrzej Sołgała Mateusz Łukasiewicz   Land Rover Discovery 1
10 409 Rafał Kwaśny Leszek Kwaśny FOX 4x4 Jeep Grand Cherokee
11 410 Maciej Pelc Beata Pelc BEMA Team Nissan Patrol
12 411 Grzegorz Pożoga Joanna Telesz No Name Vitara lub Pajero
13 412 Włodzimierz Cupriak Monika Szyperek   Toyota LC120
14 413 Maciej Śmiechowski Renata Dutka o mud no fun Mitsubishi Pajero
15 414 Kazimierz Kuczyński Michał Kuczyński Jacek&Syn Mitsubishi Pajero
16 415 Maciej Jaworski Marcin Gudro-Puischel Turyści4x4.pl Nissan Patrol Y61
17 416 Leszek Przysucha Krzysztof Waniek   Nissan Patrol
18 417 Mateusz Motyka Rafał Motyka ZJEDNOCZENI W BŁOCIE AUTOBUS
19 418 Karol Hofman Monika Hofman HOFKI MERCEDES G
20 419 IZA CHRABĄSZCZ ZBYSZEK SZCZERBOWSKI IZZBA architekci JEEP WRANGLER
21 420 Artur Sitek Katarzyna Cichawa CichoSitki Jeep Wrangler
22 421 Wojtek Smoczyński Janek Smoczyński Smok 4x4 Nissan Patrol GR Y61
23 422 HENRYK KUSY JERZY KUSY KUSY-KUSY suzuki vitara
24 423 Cezary Strzalkowski Kowalczyk Sylwester 4x4 Radom Nissan Patrol
25 424 DAREK GOLONKA PAWEL DOMAGALA GABINET WETERYNARYJNY PUPIL JEEP WRANGLER
26 425 Tomasz Szloser Norbert Kamoda Monte Carlo Pajero
27 426 Michał Bania Eliza Bania FlowLight Studio Jeep WG
28 427 Paweł Porębski Paulina Dębska 4x4 Przysucha Toyota LC90
29 428 Radek Nakielski Wojtek Daszkowski COCAINE JEEP WRANGLER TJ
30 429 Dominik Kurzępa Paweł Kaczorowski   Nissan Patrol
Lista rezerwowa
31   Mateusz Górecki Arkadiusz Straszak kajakiem.pl offroad team NISSAN PATROL
32   Łukasz Górecki Adam Pieńkowski kajakiem.pl offroad team DEFENDER
33   Irma Wojciechowska Anna Wojcichowska Pawlak4x4 Patrol
34   Piotr Wygadańczuk Michał Wygadanczuk   Nissan
35   Mariusz Kasperek Piotr Wachel   Land Rover
36   TOMASZ BORKOWSKI AGNIESZKA BORKOWSKA TIS OFF ROAD PAJERO
37   Marek Kowalski     Jeep Wrangler
38   Kamil Pszonak   KAT 4x4 Suzuki Samurai
39   Krzysztof Jasinski Patrycja Jasinska lat 12 GRAFEN Nissan Patrol
40   WALDEMAR KRAMARZ KAROL HALUCH XXXXX suzuki vitara
41   Michał Malesa Marek Iwanek LLB TEAM Nissan Patrol
42   Karol Pietras Radek Frydrysiak   partol
43   Marcin Jaśkaczek Przemysław Markowski   Vitara
44   TOMASZ DYNA PAWEŁ MISZTAL RADOM 4x4 SUZI
45   Bogdan Gwóźdż Agnieszka Gwóźdź   Toyota LC 95
46   Michał Kurp Agnieszka Kurp   Toyota LC 90
47   damian bąk daniel bartosik mitshubishi łódzkie team pajero II
48   Damian Mroziński Paweł Ambroziak DODEX TEAM PATROL


Klasa Wyczyn

Nr Nr startowy Kierowca Pilot Team Auto
1 300 MARCIN WŁODARCZYK MAREK PASTUSZKA GOMAR DIABLO WŁODARCZYK suzuki samurai
2 301 GRZEGORZ KOPEĆ MAREK SZCZEPANIK TEAM Z BAŹIN KOŃSKIE NISSAN PATROL
3 302 PAWEŁ STANEK HUBERT BRYK TEAM Z BAŹIN KOŃSKIE SUZUKI JIMNY
4 303 Robert Soból Tomasz Potoczny Extremalne 4x4 UAZ 469b
5 304 Michał Cichowski Szymon Cichowski WODERSSQUAD JEEP XJ
6 305 Zenon Sobieszkoda Piotr Lasek ZED-BUD Toyota LJ70
7 306 Marcin Rysiak Wiesław Rysiak ELE-MAR Nissan Patrol
8 307 Marcin Czaja "Shrek" Mirosław Gut "Gutman" Klinika Brzesko Off Road Team Shrekawóz
9 308 Andrzej Zychowicz Jacek Obirek Monster Stodoła Nissan PAtrol Y60
10 309 ZACHARA GRZEGORZ ZACHARA ALEKSANDRA KBR 4X4 BRZESKO SAMURAI 1.3
11 310 Irek Kuras (IRO) Maciek Meszek (MECHU) KBR 4x4 Brzesko Samurai 1,3
12 311 Radek Kania Wojtek Sennik LCG Kraków Nissan Patrol GR Y60
13 312 Paweł Woźniak Piotr Stasicki Ino4x4 Rzeszów Jeep Wrangler
14 313 ŁUKASZ WERNER MARCIN WERNER 4x4 KAT SUZUKI
15 314 KASIA ZAKRZEWSKA ELŻBIETA KŁOS WILD DOG 4X4 JEEP
16 315 Tomasz Skwieciński Sebastian Tabaczuk Consteel Toyota Hilux
17 316 pawel sarnecki sylwester przemyski   suzuki samurai
18 317 Krzysztof Szyjka Krzysztof Chrobociński   Nissan Patrol Y61 GU4
19 318 Krzysztof Dejewski Bartłomiej Bakalarczyk AKADEMIA 4x4/Turysci4x4 Nissan Patrol
20 319 RAFAŁ POZNAŃSKI GRZEGORZ WÓJCIK WERTEP BRODY SUZUKI SAMURAI
21 320 Sebastian Marek Dariusz Bielec PGR 4X4 Nissan Patrol
22 321 Sławek Wawerczyk Mirek Blukacz RC Krzywa Nissan Patrol
23 322 Dariusz Mol Agnieszka Kramarczyk RC KRZYWA Nissan Patrol Y60
24 323 Piotr Kopeć Cezary Kopeć RC Krzywa Suzuki
25 324 PERCHACZ GRZEGORZ GRZEGORZ ŁAGODZIC PGF SUZUKI PRZEMYSL SUZUKI
26 325 Marcin Jankowski Ola Jankowska Fascynaci4x4 suzuki
27 326 Piotr Jankowski Szymon Nowakowski fascynaci4x4 samurai
28 327 Jacek Bąk Konrad Kubicki fascynaci4x4.pl Suzuki
29 328 Michał Partyka Rafał Ziółkowski kubziol jeep cherokee xj
30 329 Grzgorz Michalecki Dariusz Michalecki 4OFF Jeep XJ
31 330 Skuza Marcin Tomasz Adwent BB Mitsubischi pajero
32 331 MARCIN KOŁODZIEJ SYLWIA JESIOŁOWSKA WILD DOG 4X4 JEEP GRAND CHEROKEE
33 332 KŁOS SYLWESTER SEBASTIAN KARALUS WILD DOG 4X4 MERCEDES G
34 333 KARWOWSKI KRZYSZTOF TOMASZ STĘPIEŃ KAT PAJERO
35 334 Jerzy Kielan Wojciech Kostrzewa   Nissan Patrol y60
36 335 Marcin Jurczyk Wojtek Jurczyk Pajero Pajero
37 336 tomasz witczak krzysztof piotrowski tomekw jeep gch
38 337 Zbigniew Kuśmierz Michał Lamorski ZIBI 4X4 SUZUKI SAMURAI
39 338 MATEUSZ SOLARZ MARIUSZ STACIWA TEAM Z BAŹIN KOŃSKIE NISSAN PATROL GR
40 339 Dariusz Przygoński Grzegorz Iłowiecki MIDNIGHT TEAM Land Rover Discovery
41 340 Adam Grzywa Filip Grzywa FILAD Suzuki Samurai
42 341 Bogumił Zięba Agnieszka Kowal PGR 4X4X Nissan Patrol
43 342 Bartosz URBAN Urbański Bartosz MAŁY Sypniewski MouseTeam Pajero
44 343 Paweł Głazowski Wojtek Zagozdon LOP-4x4 Suzuki Samurai
45 344 KRZYSZTOF STANIEK ROBERT STANIEK   PAJERO
46 345 rafal lorenc stanislaw migas   suzuki samurai
47 346 Piotr Kudlarczyk Tomasz Stefański Bad Boys Patrol
48 347 Kamil Konefał Paweł Assman Kotelnica Białczańska OffRoadTeam Suzuki Tatamobile
49 348 Marcin Makuszewski Dawid Janusz KRAKOFF ROAD TEAM Nissan Patrol
50 349 Arkadiusz Orzeł Ktoś Off-Road Max Team Jimny
51 350 Michał Tytuła Katarzyna Polańska PGR Suzuki Samurai
52 351 Marek Soboń Klaudia Soboń Pawlak4x4 Pajero
53 352 Łukasz Porzuczek Grzegorz Pieniążek KRAKOFF ROAD TEAM Patrol Y60 LONG
54 353 Michał Żuchowski Kasia Żuchowska żużu lr discovery
55 354 KRZYSZTOF BIERNACKI AGNIESZKA   Suzuki Vitara
56 355 Mariusz Wójcik Marcin Pogoda arbud vitara
57 356 Marcin Pogoda Jarek Dziedziński aura vitara
58 357 Ernest Grabski Piotrek Szczerbetko Mobilmedia Suzuki Samurai
59 358 KAMIL KUBAS ERYK GNATEK PGR 4X4 NISSAN PATROL
60 359 Dariusz Hubera Dominik Broda PGR4x4 NISSAN PATROL
61 360 Artur Łajdecki Robert Majtka SZOPA TEAM NISSAN
62 361 Marcin Wieczorek Krystian Kotwica   Suzuki Samurai
63 362 Wojciech Różanski Piotr Gromada Konkret Sandomierz Patrol Y60
64 363 Michał Staniszewski Bartosz Borkowski Hokka-Hey Team Jeep XJ
65 364 Anna Pałacha Piotr Gromada   Mitsubishi Pajero
66 365 Kamil Myszka Mateusz Zych kotelnica off-road team Suzuki Samurai
67 366 Mateusz Kapłon Paweł Krzyżanowski IR TRANS PAJERO
68 367 Stanisław Kajdy Kajdy KAJ KIELCE Suzuki Jimny
69 368 Karol Apanowicz Szczęśliwiec Warka Team Suzuki Samurai
70 369 Dominik Skowron Sebastian Jaje Dodex Team Nissan Patrol
Lista rezerwowa
71   MARCIN KOCHAŃSKI RAFAŁ GRZESIŃSKI AMAR NISSAN PATROL GR
72   Łukasz Andzlik Michał Chrzan PRO-CAR PAJERO
73   Kornel Konderal Tomasz Mazur Samurai Team Suzuki Samurai 1.3
74   Jacek Frejtag Marcin Góra   Suzuki Jimny
75   piotr plackowski kuba plackowski RM Filipowicz suzuki samuraj
76   Marcin Jankowski Ola Jankowska Fascynaci4x4 suzuki
77   Radek Kania Wojtek Sennik LCG Kraków Nissan Patrol GR Y60
78   Bil Jacek Sas Marek KMST KAT 4x4 Ostrowiec Św Psiur
79   Krzysztof Dejewski Bartłomiej Bakalarczyk AKADEMIA 4x4/Turysci4x4 Nissan Patrol
80   Łukasz Stępień Dawid Stępień   Suzuki Vitara
81   MARCIN GRABEK ROBERT SAK   SUZUKI
82   Grzegorz Nowak Tomasz Pabian Tarnów patrol
83   Rafał Motyka Mateusz Motyka ZJEDNOCZENI W BŁOCIE Nissan Patrol y61
84   Łukasz Ramus Wincenciuk Robert opatów galloper
85   Piotr Kostyła Melania Łukasiewicz LLBteam patrol y61
86   Bogumił Palus Marta Palus Palus jeep
87   Piotr Lis Radosław Rogulski Fascynaci4x4 Jeep Grand Cherokee WJ
88   Krzysztof Słabiak Kamil Broda Solo TEAM Suzuki Vitara
89   Adrian Słowik Kuba Wywiał   Pajero
90   tomasz wesolowski marcin wesolowski busko off road jeep wrangler

Klasa Adventure

Nr Nr startowy Kierowca Pilot Team Auto
1 200 Piotr Michalik Joanna Gołębiowska Extreme Riders Toyota Lj70-V8
2 201 Maciej Fras Karol Jakubowski Trawers really team Jeep
3 202 Sebastian Szkopek Radosław Szkopek   Suzuki
4 203 Marcin Burkietowicz Marcin Fułek   Suzuki
5 204 Dagmara Kowalczyk Mariusz Kaźmierczak    
6 205 Tomasz ONASZ Poneta ARKADIUSZ PELON   TOYOTA
7 206 Jerzy Stojowski Wojciech Cebula   Range Rover 3.9 V8
8 207 Daniel Hypś Marcin Migdał   Toyota lj7
9 208 Artur Pesta Waldemar Pesta brodnica4x4.pl Suzuki Jimny CBR
10 209 Marcin Sawa Mariusz Terpiłowski ORT Krasnystaw SAVAGE
11 210 Sebastian Szlachetka Krzysztof Furdal Pajaki Suzuki
12 211 PAWKA GRZEGORZ KOSIŃSKI GRZEGORZ PAWKIN SUZUKI SAMURAI
13 212 Mirosław mieczakowski Kewin mieczakowski Sudetyoffroad rally team Suzuki szeklowóz
14 213 Bogdan Kozubski Mosz Michał   Jeep Wrangler
15 214 Robert Potasiewicz Paweł Staniec 3P-4x4 Sprytna Kuchnia toyota-zmota
16 215 Roman Junka Rafał solich crazy frog suzuki sam
17 216 KRZYSZTOF PIĘTKA MARIUSZ PIĘTKA Garwolin 4x4 SUZUKI ORANGE
18 217 Tomasz Kowalczuk Marcin Juś LOW RANGE TEAM Zamość4x4.pl Suzuki Jimny
19 218 Michał Wojciechowski Krzysztof Pawlak Pawlak4x4 UAZ
20 219 Michał Nowrotek Marcin Stebel   Król Julian
21 220 Jaskuła Dariusz Tomasz Basaj Low Range Team Zamość suzuki
22 221 Roman Muzyka Sylwia Zarychta   Suzuki
23 222 SZCZECH JACEK TADEUSZ MICHALEC TADZIK JuraPark Explorer Team NISSAN PATROL
24 223 Rafał Płatek Zbigniew Sobczyk RAF Team Jeep Wrangler
25 224 Tomasz Parol Piotrek Kaleta Team Parol Suzuki samuraj
26 225 Mariusz Iłowiecki Mateusz Iłowiecki Mariusz, Mateusz Iłowieccy Toyota
27 226 FRYDERYK GŁOWACKI ŁUKASZ MUCHA VOLVOCZESCI VOLVO
28 227 Marcin Plis Tomasz Łazik Warchoł MRT Jeep EVO 69
29 228 Robert Bednarz Sławomir Bednarz benauto samurai
30 229 Piotr Florczak Karol Soboń SCARAB TEAM LR DEFENDER
Lista rezerwowa
31   Dariusz Grudniak Marek Ochnio   Patrol
32   Remigiusz Skrzypczyński   Team Pomorze 4x4 Evo Ice Evolution II
33   Krzysztof Reszka   Team Pomorze 4x4 Evo Ice Evolution
34   Damian Klukowski Artur Szmorhund Karkonosze Polaris RZR 1000


Klasa Extreme

Nr Nr startowy Kierowca Pilot Team Auto
1 100 Mariusy Terpiowski Mieszko Kryński TEAM PAWLAK 4X4 Titanic EVO II
2 101 Łysoń Dariusz Mirocha Wojciech   Nissan Patrol Zmota
3 102 RAFAŁ CZACHARA PAWEŁ KOWALSKI ZJEDNOCZENI W BŁOCIE MRÓWA
4 103 Andrzej Bruski Tomasz Dargacz Pomorskie Stowarzyszenie Off-Road Jeep Wrangler
5 104 DOROTIAK DARIUSZ ILASZ ROBERT RABARBAR SUZUKI RABARBAR
6 105 Gerard Stachal Michał Stachal Grupa Lublin Off-Road Szkuc3
7 106 Łukasz Rozwadowski Łukasz Lesiak 4x4 Radom Team Suzuki
8 107 Jacek Musz Maciej Musz   Suzuki Samurai
9 108 Jarosław Jarzębowski Krzysztof Gołda Pomarańcza Nissan Patrol
10 109 Sławek Kowalski Kamil Kowalski Kowal extreme off-Road jeep
11 110 MARCIN MAŁOLEPSZY ŁUKASZ KOŻUCHOWSKI ALFANET TEAM SAM
12 111 Mariusz Jeziorski Przemysław Krzak EKOPUR SYSTEM TOYOTA
13 112 ŁUKASZ MĘCIK PIOTR JAWORSKI OFF ROAD MYSZKÓW UAZ
14 113 Tomasz Gołka     Cobra 4x4
15 114 JACEK SOBOŃ MARIUSZ BOROWSKI WRAK RACE TEAM Z-JEEB EVO 2
16 115 Robert Biały Michał Biały Myszków Off Road Team PATROL
17 116 Pawel Kado Wieslaw "Kocur" Wojcik 4xdrive Grat2
18 117 Wojciech Poręba Patryk Poręba REWOP Rally Team Suzuki Samurai
19 118 Ignacy Lenkiewicz Marek Gutowski Sokółka 4x4 Grat 2
20 119 Mariusz Godzic Jarek Godzic Husaria - Kominki Godzic Suzuki GADzior
21 120 ARTUR OWCZAREK ROMAN POPŁAWSKI POWER OFF ROAD TEAM BLACK TANK
22 121 Marcin Pietrzyk Michał Bawoł Rozszarpacz Team Suzuki
23 122 Tomasz Dalkiewicz Krzysztof Pulecki Dendro Projekt Team DENDRON
24 123 Mariusz celeb gossip Niemiec "Misio" Karol Obrał JuraPark Explorer Team Grat 2
25 124 Dawid Zając Dariusz Zając   Predator
26 125 Andrzej Szczygielski Piotr Zdzieblowski GrupaLublin4x4 Nissan Patrol
27 126 Marcin Szewczuk Mirosław Szewczuk LOW RANGE TEAM Suzuki LEVAR
28 127 sebastian grela mielnik tomek zamość 4x4 low range team suzuki skakun
29 128 Mariusz Miękoś Tomasz Budaj Kotelnica Białczańska OffRoadTeam Zielonek
30 129 Dariusz Ryń Rafał Kardasz   SZAKAL
Lista rezerwowa
31   Carsten Danne Tomasz Janik TEAM EXTREM ( Offroad Club Trzebnica) MADARYNA Toyota FJ40
32   Przemysław Wołoszyn Sławomir Zak   nissan patrol
33   Arkadiusz Zbyryt Wojciech Jaremek Low Range Team Zamosc4x4.pl Suzuki Attacus
34   Grzegorz Bogusz Krzysztof Urabaniak Tomcat Rally Team Tomcat
35   MICHAŁ KANTOR KUBA KANTOR ADBOR OFF-ROAD TEAM NISSAN PATROL
36   ZBIGNIEW FILIP JACEK KRZYWONOS PGR4x4 NISSAN
37   Piotr Ozimek Przemek Ozimek OzimekMotorSport Jeep Velociraptor
38   Grzegorz Kręt Radosław Kręt Cartec Racing Team Sam Evo KRG
39   Marcin Biadała Maciej Radomski BIADAŁA RALLY RAID GRAT BY PROXCARS
40   Slawek Ciolek Marcin Szumny Motyl Suzuki
41   Krzysztof Lisak Darek Wilk SASIEDZI SUZUKI