RAJDÓWKA FAZIEGO I RAFAŁA NA SPRZEDAŻ!!!

Cena: 78000 PLN
Kontakt 600743304
Dodane 2017-11-10 13:03:18

Opis

RAJDÓWKA FAZIEGO I RAFAŁA NA SPRZEDAŻ!!! Nadszedł czas zmian, pora się rozstać ze swoją niunią :) Oferuję samochód rajdowy do rajdów Cross country do grupy TH , z książką samochodu sportowego wydaną przez PZM. Rajdówka w specyfikacji do grupy

RAJDÓWKA FAZIEGO I RAFAŁA NA SPRZEDAŻ!!! 

Nadszedł czas zmian, pora się rozstać ze swoją niunią :)

Oferuję samochód rajdowy do rajdów Cross country do grupy TH , z książką samochodu sportowego wydaną przez PZM. Rajdówka w specyfikacji do grupy TH. Nadaje się również do grupy OPEN oraz Pucharu Polski

Specyfikacja:

Silnik: BMW 3.0D Biturbo zrobiona mapa na 340koni w tym roku silnik dostał nowe turbiny, panewki i wtryski. dodatkowy sterownik do wyświetlania parametrów silnika na tablecie (obroty , temp, napięcie, ciśnienie doładowania EGT itp. w terenie jechałem nią już 170km/h!, sprzęgło dwutarczowe , skrzynia biegów nissan 5biegów.

Podwozie bazujące na mostach patrola , wszystko wzmocnione mosty, rama , itp., zmienione wahacze na mocniejsze i zwiększające skok zawieszenia , zwiększony rozstaw osi dla lepszej stabilizacji .

Zawieszenie: Przód/Tył wahacze wzdłużne wykonane z hardoxu, 8 amortyzatorów FOX 2,5" z zewnętrznym zbiornikiem po dwa na każde koło 1 sprężynowy, drugi By-Pass na początku sezonu amortyzatory przeszły serwis wymienione oleje , profilaktycznie uszczelnienia, uniballe. Zawieszenie z tyłu drążki Watta na uniballach, 

Osprzęt: Zbiornik paliwa ATL (z homologacją FIA) 170L , fotele kubełkowe , pasy 6-cio punktowe z homologacją FIA, system gaśniczy OMP z homologacją zainstalowany w 2017r, powiększony Intercooler z przodu, powiększona chłodnica wody + dwa duże elektrowentylatory oraz wiele ulepszeń.

Silnik BMW 3,0d biturbo, 340KM, mosty Patrol Y6, amortyzatory FOX 8 sztuk, coil over/By-pass, zbiornik ATL 170L. Rajdówka w specyfikacji do grupy TH. Nadaje się również do grupy OPEN oraz Pucharu Polski.

Rajdówka zbudowana przez Faziego 3 lata temu. Przemierzyła z nami wiele odcinków specjalnych. Przez ten czas Fazi z Rafałem wywalczyli w niej m.in. Wicemistrzostwo Europy CEZ, Wicemistrzostwo Polski w grupie famous people TH czy Mistrzostwo i dwa Wicemistrzostwa Polski w klasyfikacji zespołów.

Więcej szczegółów pod adresem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub dzwoniąc na 600 743 304.

Informacje dodatkowe

Rocznik 1998
Przebieg 40000

Lokalizacja


Tychy, Fabryczna 11

Komentarze

comments powered by Disqus