Land Serwis

Zaproszenie na Drawskie Manewry 2014 – jesienna integracja

Draws_Man_plakatJeśli myślicie, że sezon już się skończył, jesteście w grubym błędzie. Przed nami jeszcze wiele off-roadowych imprez i wciąż pojawiają się nowe zapowiedzi. Oto jedna z nich - Stowarzyszenie 4x4 Drawsko Pomorskie oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego zapraszają na „Drawskie Manewry”, które odbędą się w dniu 25.10.2014 r.

Organizatorzy razem z uczestnikami imprezy chcą propagować turystykę off-roadową, ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo jazdy w terenie. Powyższe cele zamierzają osiągnąć, pokonując ok. 100 km trasy wyznaczonej na terenie poligonu drawskiego. Na zakończenie zaplanowano spotkanie podsumowujące przy ciepłym posiłku.

Dzięki uprzejmości CSWL Oleszno i Nadleśnictwa Drawsko Pomorskiego uczestnicy manewrów będą mieli możliwość obejrzenia terenów największego poligonu wojskowego w Europie, a na chętnych wrażeń czekać będą przejazdy przez specjalnie wyznaczone odcinki w piasku, błocie i wodzie.

Dodatkową atrakcją spotkania będzie pokaz sprzętu wojsk polskich, amerykańskich, kanadyjskich i angielskich aktualnie przebywających na poligonie.

Impreza rozpocznie się o godz. 8.30 przy rampie kolejowej w Drawsku Pomorskim. Opłata cateringowa (40 zł od osoby) płatna w dniu imprezy. ,Wydarzenie współfinansowane jest z budżetu gminy Drawsko Pomorskie w ramach otrzymanej dotacji na realizację zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej i sportu pn. ,,Udział i organizacja imprez motorowych".

Więcej informacji: http://www.4x4drawsko.pl; https://www.facebook.com/4x4DrawskoPom

Zgłoszenia załóg na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub tel. celebrity news 502672008, 503127487 (liczba załóg ograniczona).
MM


Zaproszenie na Drawskie Manewry 2014 – jesienna integracja