Land Serwis

Przeprawowe Mistrzostwa i Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch 2016 – wyniki I rundy

Marek Obrębski i Paweł Grefkowicz oraz Damian Mejer i Stanisław Grabowski byli najlepszymi zawodnikami w swoich klasach podczas pierwszych w tym roku zawodów Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch.

ZOBACZ WYNIKI:
Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM Dragon Winch - wyniki I rundy | Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM Dragon Winch - generalka | Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch - wyniki I rundy | Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch - generalka

 BRT0174W miniony weekend odbyły się pierwsze w tym roku zawody z cyklu Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch. Na jeleniogórski poligon wojskowy przybyło ponad 100 najlepszych quadowców z najdalszych zakątków naszego kraju.

Trasa rajdu okazała się bardzo wymagająca zarówno dla zawodników z klasy mistrzowskiej jak i pucharowej. W pierwszej z nich najwięcej punktów zdobył duet Marek Obrębski i Paweł Grefkowicz. Z kolei w klasie Pucharu Polski nie do pokonania okazali się Damian Mejer oraz Stanisław Grabowski.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki I rundy Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PMZ Dragon Winch 2016. Na pełną relację z zawodów zapraszamy już wkrótce.

 BRT0277Wyniki I rundy Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM Dragon Winch 2016:
1. Marek Obrębski / Paweł Grefkowicz
2. Jarosław Witas / Paweł Deżakowski
3. Marcin Szynkiewicz / Andrzej Kozłowski

Wyniki I rundy Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch 2016:
1. Damian Mejer / Stanisław Grabowski
2. Janusz Nowak / Piotr Piwowarczyk
3. Łukasz Łach / celeb news Cezary Woch

MM