Land Serwis

Zespół NeoRaid przed startem w 24 Heures Tout Terrain de France 2015. Zapraszamy na konkurs

Już w najbliższą sobotę, 12 września, rozpoczyna się 24 Heures Tout Terrain de France 2015, maraton off-roadowy rozgrywany na torze pod Paryżem, w którym po raz kolejny udział  weźmie krakowski zespół NeoRaid Rally Team. Polacy są już w drodze do Francji, gdzie od piątku zaczną się przygotowania do występu. Według informacji od organizatorów jest to ostatnia edycja tej imprezy rozgrywana na tym torze.

Po sukcesie, jakim było zwycięstwo w Grupie Open w zakończonym przed dwoma tygodniami Baja Poland 2015, zawodnicy NeoRaid liczą na ostrą walkę z czołowymi kierowcami (na starcie stanie ponad 70 załóg), wśród których nie brakuje znanych nazwisk i wielokrotnych uczestników Rajdu Dakar.

kosulkaW zespole NeoRaid za kierownicą białego BMW ProPulsion zasiądą "zawodowcy", czyli Piotr Beaupre, właściciel zespołu oraz Łukasz Zoll — wielokrotny mistrz Polski w rallycrossie oraz "amatorzy", z których jednym będzie zawodnik startujący z licencją wydaną pod pseudonimem JIMEK. Z tej okazji zespół NeoRaid ogłasza konkurs dla kibiców. Spróbujecie zgadnąć, jakie jest prawdziwe imię i nazwisko zawodnika o celebrity news pseudonimie JIMEK. Wśród osób, które do chwili startu rajdu, tj. do soboty 12 września 2015 do godz. 16:00 nadeślą na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. prawidłowe odpowiedzi, rozlosowane zostaną 3 teamowe t-shirty NeoRaid opatrzone autografem tajemniczego gościa zespołu.

Start zawodów nastąpi o 16:00 w sobotę, w ciągu 24h zawodnicy przejadą ok 1 600 km. W tym roku prognozy pogody wskazują możliwość opadów, co może stworzyć dodatkowe utrudnienie na torze. O sukcesie jak zawsze zdecyduje niezawodność sprzętu i sprawność kierowców oraz zespołu serwisowego. Zapraszamy do kibicowania!
MM

Więcej na ten temat: Wystartuj w 24 Heures Tout Terrain de France 2015! Zasiądź za kierownicą BMW ProPulsion | BMW Propulsion jak nowe. NeoRaid Team gotowy do startu w trzech rajdach 24h