35-letni Land Rover z 3-letnią gwarancją! Ostatnie godziny licytacji wyjątkowego auta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Trwa ostatnia doba licytacji prowadzonej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowego Land Rovera 90 wystawionego przez firmę British Garage, która wraz z autem oferuje gwarancję na 3 lata bądź 100 tysięcy kilometrów (w zależności co pierwsze nastąpi). Pieczołowicie odrestaurowany Land Rover budzi ogromne zainteresowanie miłośników marki oraz off-roadu, którzy walczą nie tylko o unikatowy samochód, ale również by wesprzeć szlachetną inicjatywę. Link do aukcji WOŚP: https://allegro.pl/oferta/land-rover-90-wosp-z-gwarancja-3-lata-100-tkm-8819033813

Firma British Garage z podkrakowskiej Wieliczki zasłynęła w ubiegłym roku z uruchomienia projektu Defender Factory, którego ideą jest budowanie „od nowa” Defenderów. Produkcja legendarnej, brytyjskiej terenówki oficjalnie zakończyła się w roku 2016, jednak popyt na nią wcale nie maleje. O pomyśle Polaków, by na bazie modelu „dawcy” zbudować nowe egzemplarze przy wykorzystaniu elementów własnej produkcji, rozpisywały się media motoryzacyjne na całym świecie, a jego urzeczywistnieniem są już dwa Defendery 110: Double Cab i Station Wagon (https://lr.pl/defenderfactory).

LR90 WOSP 4

Wystawiony na aukcję WOŚP Land Rover 90 nie jest wprawdzie autorską realizacją Defender Factory, ale za sprawą swej znakomitej kondycji i prezencji wart jest uwagi każdego fana marki. British Garage doceniając ogrom pracy i finansów zainwestowanych w renowację auta, zdecydowało się objąć go pełną gwarancją, jednocześnie przeznaczając całą wylicytowaną kwotę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na 24 godziny przed końcem aukcji cena samochodu urosła już do blisko 120 tysięcy złotych!

LR90 WOSP 8

Oferowany Land Rover 90 wyprodukowany został w roku 1985, ale wygląda jakby dopiero co opuścił bramy fabryki. Samochód jest w znakomitej kondycji fizycznej, a pod wieloma względami przewyższa oryginał. Zamontowywany w nim pierwotnie silnik wolnossący wymieniony został na niemal dwukrotnie mocniejszą jednostkę 300 Tdi słynącą z legendarnej wytrzymałości. W zawieszeniu pojawiły się nowe sprężyny i amortyzatory Super Gaz. Nowe są również opony terenowe Goodyear MTR założone na efektowne felgi Diamond Cut. Wnętrze auta, zdominowane przez obicie wykonane ze skóry syntetycznej i alcantary, wydaje się, jakby zupełnie było nieużywane.

Licytacja Land Rovera trwa do piątkowego przedpołudnia. Warto nie przegapić jej końca!

Link: https://allegro.pl/oferta/land-rover-90-wosp-z-gwarancja-3-lata-100-tkm-8819033813

LR90 WOSP 10