Atrakcje Mitsubishi na wystawę w Genewie 2016

Rok 2015 był dla Mitsubishi bardzo ważny ze względu na premiery dwóch kluczowych modeli (piątej generacji L200 oraz nowego Outlander w wersji na rok 2016) oraz powrót Mistubishi do sportów motorowych (udział Outlandera PHEV w Baja Portalegre 500). W 2016 roku japońska firma nadal planuje wiele uwagi poświęcać swojej współczesnej oraz przyszłej ofercie pojazdów klasy SUV.
 
ex img 15Podczas 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie na stoisku firmy będzie można zobaczyć:
 
- specjalne wersje modeli L200 i ASX (na zdjęciu powyżej) oparte na modelach w wersji na rok 2017. Ich cechą charakterystyczną jest nowa koncepcja stylistyczna nadwozia, gdzie unikatowy, jasnoszary lakier zestawiono z jasnopomarańczowymi elementami dekoracyjnymi i czarnymi obręczami kół ze stopu metali lekkich.
 
2016OutlanderSport 36 2 1- model eX-Concept, czyli koncepcyjny samochód, po raz pierwszy zaprezentowany na tokijskim salonie w 2015 roku. eX-Concept zdradza kierunek rozwoju kompaktowych SUV-ów Mitsubishi, które mają się wyróżniać dynamicznym nadwoziem „shooting brake”, nową generacją wydajnych, elektrycznych układów napędowych oraz 400-kilometrowym zasięgiem, który będzie pozwalał na komfortowe użytkowanie auta w życiu codziennym.
 
- model ASX w wersji na rok 2017. Po listopadowym debiucie w Los Angeles, odświeżony ASX pojawi się w Europie jako kolejny model opracowany zgodnie z wytycznymi nowej stylistyki „Dynamic Shield” (na zdjęciu model w wersji na rynek USA).
MM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.