Nowy Peugeot 2008 - oczekiwana premiera

17 czerwca rozpoczynają się w salonach Peugeot w całej Polsce Dni Otwarte, których bohaterem będzie nowy Peugeot 2008. Crossover ten cieszy się wśród klientów dużą popularnością, o czym świadczy 585 tys. egzemplarzy sprzedanych na świecie oraz miejsce w europejskiej trójce najpopularniejszych modeli w tym segmencie.
 
peugeot 2008 1802styp015 jpgNowy Peugeot 2008 prezentuje mocniejszą, wyrazistą stylistykę SUV-a, poszerzone nadkola, nowy grill i osłony podwozia. W ofercie pojawił się również atrakcyjny, czerwony kolor nadwozia.
 
Nowa gama obejmuje poziomy wyposażenia Access, Active i Allure. Grip Control, system optymalizacji trakcji w warunkach słabej przyczepności, zapewnia Peugeotowi sprawną jazdę w nietrudnym terenie. Dlatego też 2008 z opcją Grip Control jest wyposażony w specjalne opony całoroczne Mud & Snow.
 
W wyposażeniu auta pojawia się funkcja Mirror Screen, wykorzystująca protokół MirrorLinkTM i Apple Carplay®, a także kamera cofania, Active City Brake i Park Assist. Dla polskich klientów dostępne będą cztery wersje nowego modelu, w tym wersja z silnikiem 1.2 PureTech 130 S&S z manualną 6-cio przełożeniową skrzynią biegów, które - jak zwraca uwagę producent - mogą poszczycić się pozycją Best in Class w swoim segmencie.
MM

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.