Off-road Show Poland 2015 – już po raz czwarty. Termin: 7-8 listopada

Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości). 

ZOBACZ TAKŻE:
- III OFF-ROAD SHOW POLAND 2014 - relacja na żywo

- II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo
- I OFF-ROAD SHOW POLAND 2012 - relacja na żywo

Na IV OffRoad Show Poland będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów z napędem 4x4, utytułowane zmoty i wyczynowe rajdówki, a także zapoznać się z aktualną firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów terenowych oraz warsztatów specjalistycznych. Propozycja skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Przez dwa dni off-roadowe centrum Polski wyjątkowo znajdować się będzie nie na poligonie drawskim czy pod Bałtowem, ale w stołecznej metropolii. Jak co roku na targach nie zabraknie również redakcji Terenowo.pl - do zobaczenia!

Więcej info: offroadpoland.pl
MM

OffRoadShow2015 1
OfRoadShow2015 2

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.