Paka dla Zwierzaka - charytatywny projekt MudProject KrakOff-Road Team

Fisz - husky czekający na adopcję w schronisku KTOZ

Grupa Offroadowa z Krakowa, czyli MudProject KrakOff-Road Team po raz drugi już organizuje akcję charytatywną „Paka dla Zwierzaka”, której beneficjentem będzie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Rok wcześniej raczkując jeszcze w temacie, udało się zebrać 862,63 zł, a wszystkie osoby, które dokonały wpłaty wprost na Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami i przesłały potwierdzenie przelewu do grupy MudProject, brały udział w losowaniu wyjazdu off-roadowego. Cała akcja zakończyła się sukcesem i zadowoleniem uczestników, a przede wszystkim – zakupem dużej ilości karmy i niezbędnych artykułów przez Schronisko dla swoich podopiecznych.

ZOBACZ TAKŻE: Podaj łapę zwierzakowi – charytatywna akcja Mud Project KrakOff-Road Team

paka mudprojectDruga edycja zbiórki datków na Zwierzęta mieszkające w Schronisku, odbywa się w tym roku na tych samych zasadach. Do 24 grudnia b.r. przesyłać można potwierdzenia przelewów, dokonanych na konto Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami, aby móc wziąć udział w losowaniu przejażdżki Off-Roadowej z grupą MudProject. Gwarantowana świetna zabawa, niezapomniane przeżycia, mila atmosfera, offroadowa przekąska z ogniska, a przede wszystkim – satysfakcja i pamiątka w postaci zdjęć i klipu finałowego z całej wyprawy. Teren, na którym będzie odbywać się off-Roadowa zabawa, dostępny będzie dzięki uprzejmości Automobilklubu Galicyjskiego, który również włączył się w to charytatywne przedsięwzięcie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Paka dla Zwierzaka vol. II”, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony wielu osób i firm, z czego już dziś, można być dumnym i co pozytywnie nastraja jak również daje nadzieje i udowadnia, ze warto nieść pomoc, wykorzystując przy tym fakt, że czyni się to narzędziem które na co dzień jest pasją i które kocha się najbardziej, czyli wyprawą w teren. Nieważne, czy bardziej, czy mniej błotnistą. Ważne, że to 4x4, którym będą jeździć zwycięzcy losowania, przyczyni się do pełniejszego i szczęśliwszego brzucha niejednego podopiecznego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zróbmy to dla nich, z okazji Zbliżających się Świąt.

Szczegółowe dane dotyczące wpłat:
Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
16 2030 0045 1110 0000 0393 2100
BIC (SWIFT): GOPZPLPW
tytuł wpłaty: MudProject Paka dla Zwierzaka Potwierdzenie przelewu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.mudproject.pl
Info: Joanna Domaradzka