Sianowska Integracja 4x4 – 50 km błota, piasku i trawersów

15 czerwca w Sianowie odbędzie się Sianowska Integracja 4x4 organizowana przez Sebastiana Matyszczuka oraz Remika Skrzypczyńskiego.

Impreza będzie miała charakter turystyczno-przeprawowy z podziałem na klasy Ex Mechanik, Ex Elektryk,Wyczyn, Adventure, Turystyk oraz Quady. Trasa rajdu będzie miała ok. 50 km; na zawodników czekać będzie 25 pieczątek oraz 3 oesy sędziowskie. Na trasie nie zabraknie oczywiście błota, piachu oraz trawersów tak aby każdy zawodnik znalazł coś dla siebie.

Baza rajdu znajdować się będzie w Przytoku, 7 km z Sianowa, w kierunku Ratajek. Wpisowe w rajdzie wynosi 300 zł od załogi samochodowej oraz 200 zł od quada. Cena obejmuje wjazd na trasę, katering i puchary dla zwycięzców poszczególnych klas.

Po trasie rajdu nie będą mogły poruszać się pojazdy niezgłoszone do imprezy. Osoby towarzyszące będą mogły wykupić opcję „Gość” za 100zł uprawniającą do poruszania się po trasie  rajdu oraz kateringu na terenie bazy.

Zapisy oraz lista startowa na stronie www.pomorskaligaterenowa.pl. Do imprezy dopuszczone zostaną załogi zgłoszone na liście startowej z potwierdzoną zaliczką w wysokości 100 zł. Ze względu na ustalenia z właścicielami terenów, po których będzie przebiegała trasa, limit załóg wynosi 50.

integracjasianowPlan Imprezy
7.30-Otwarcie biura rajdu
9.45-Odprawa
10.00-Start na trasę
18.00-Zdanie kart
19.00-Ogłoszenie wyników

Zgłoszenia do imprezy na stronie www.pomorskaligaterenowa.pl

Kontakt:
Sebastian Matyszczuk
607 354 075
Remik Skrzypczyński  503 766 969

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.