Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2015 - szykujcie swoje renifery!

Już w najbliższą sobotę (5 grudnia) możecie wystartować w zawodach, które - bezpośrednio - sprawią frajdę Wam, ale również - pośrednio - podopiecznym z domów dziecka. Szykujcie swoje  czterokopytne renifery, by wziąć udział w Trzeciej Świętokrzyskiej Terenowej Integracji w ramach OTI dla Choinki.

OTI-dla-choinki-2014-świętokrzyskie-escape-offroad-500Wpisowe od załogi wynosi... minimum 150 złotych. Większe wpłaty są bardzo mile widziane. Możecie mieć pewność, że pieniądze nie zostaną zmarnowane - cały dochód z wpisowego oraz licytacji, które odbędą się podczas imprezy, przekazany zostanie na prezenty świąteczne dla dzieci ze świętokrzyskich domów dziecka. Off-roaderzy zadbają również o paczki świąteczne dla maluchów, do których nie zawsze przychodzi Mikołaj.

Za organizację zawodów (a ściślej mówiąc zlotu z elementami rywalizacji) odpowiadają kluby Wertep Brody i Świętokrzyskie Jeep, a także Baza OffRoad Camp4x4. Patronat honorowy nad imprezą objęła Pani Wójt Gminy Brody. Tegoroczna edycja odbędzie się w województwie świętokrzyskim na pograniczu ziemi iłżeckiej i ostrowieckiej, na zupełnie nowych terenach. Nie zabraknie ciekawych tras o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.

Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie klasy: turystyczną i wyczynową. W pierwszej wystartować mogą właściciele... reniferów wyprawowo-włóczykijowych (czyli - cytując organizatora - zwierzaków wyposażonych w napęd czterokopytny o rozmiarze podkowy do 35 cali z dowolną podeszwą. Renifer nie może posiadać magicznego kołowrotka. Stworzenie to ma służyć Św. Mikołajowi do rozwózki prezentów w bardziej cywilizowane i przyjazne strony świata), zaś w drugiej - reniferów przeprawowo-grzęznących (mowa o zwierzęciu wyposażonym w napęd czterokopytnym, które może posiadać kończyny przeszczepione od innych stworzeń bardziej wytrzymałych. Podkowa dozwolona do 37 cali, podeszwa nie ma znaczenia. Zaletą owego stwora jest magiczny kołowrotek z liną i pasami. Zwierzę może być operacji przeszczepu zastawek, a nawet całego serca. Z założenia taki stwór ma służyć Św. Mikołajowi do rozwózki prezentów w bardzo niedostępne krańce świata).

Trasy prowadzić będą drogami szutrowymi w okolicach Jeziora Brody. Nie zabraknie również terenowych prób sprawnościowych. W trakcie imprezy będzie prowadzona licytacja fantów, które zostały podarowane lub ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców oraz znane firmy ze środowiska off-road. Prowadzona będzie również akcja „Podaruj maskotkę na święta”, co oznacza, że każdy może przynieść zabawki, które trafią potem do dzieci. Mile widziane są również cukierki i inne słodycze.

W poprzedniej integracji z 2014 roku w imprezie wzięło udział ponad 70 ekip z całego kraju. Mamy nadzieję, że pobijecie frekwencję z zeszłego roku. Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu nie tylko ze środowiska off-road!
MM
 
INFO:
Data: 5 grudnia 2015
Baza imprezy i start: Stadion Kamienna Brody w Brodach Iłżeckich
Wpisowe minimum 150 zł od załogi (możesz też przekazać więcej na ten cel jeżeli chcesz)
 
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na OTI 2015 Świętokrzyskie. Prosimy również o pobranie ze strony regulaminu / oświadczenia. Z wydrukowanym i podpisanym oświadczeniem zapraszamy 5 grudni 2015 do biura imprezy.
 
 
 
 
Organizatorzy Świętokrzyskiej OTI 2015:
Klub Wertep Brody
Stowarzyszenie Świętokrzyskie Jeep
Camp 4x4
 
Komandorem imprezy jest: Szymon Zawłocki, Klub Wertep Brody, tel 692 443 924

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.