Terenowo.pl wśród najlepszych - dołączamy do Rally Raid Media Group

logoMiło mi poinformować, że z dniem 1 lutego 2011 portal TERENOWO.PL dołączył do elitarnego grona Rally Raid Media Group, stowarzyszającego największe portale off-roadowe na świecie.

Członkami Rally Raid Media Group są następujące portale 4x4:
-    Marathonrally.com (Niemcy/International),
-    Race-dezert.com (USA),
-    Rally Raid Infos (Francja),
-    Todoterreno.pt (Portugalia),
-    Rallyraid.es (Hiszpania)
-    Rallyglobal.com (Argentyna)
-    Terenowo.pl (Polska)

Ponadto z RRMG stale współpracują profesjonalni dziennikarze z Węgier, Bułgarii oraz Chile. Terenowo.pl – zachowując swą integralność i całkowitą niezależność – jest odtąd wyłącznym reprezentantem Rally Raid Media Group na Polskę.

Co to dla Was, Drodzy Czytelnicy Terenowo.pl, oznacza? Przede wszystkim łatwiejszy dostęp do rajdowych informacji z całego świata, które będziemy starali Wam przybliżać w języku naszych matek i ojców. Współpraca w ramach RRMG pozwoli nam szybciej i lepiej prezentować to, co dzieje się na bezdrożach pozostałych krajów Europy, jak również na innych kontynentach.

Akces Terenowo.pl do RRMG powinien ucieszyć zwłaszcza organizatorów rajdów terenowych w Polsce – za naszym pośrednictwem o najważniejszych imprezach odbywających się w naszym kraju usłyszą off-roaderzy na całym świecie, co – mamy nadzieję – przyniesie wszystkim same korzyści:)
Arek Kwiecień

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.