Zapraszamy na V Off-Road Show Poland 2016 – do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

Jesienne targi off-roadowe organizowane w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56C) na stałe już wpisały się do naszego kalendarza imprez. To znakomita okazja, by już po sezonie rajdowym podsumować swoje tegoroczne dokonania (wystawiając terenówkę obstawioną pucharami) i... rozpocząć planowanie kolejnego (okupując się w akcesoria i poznając rynkowe nowości).

VshowUWAGA! Do wygrania 5 podwójnych wejściówek na targi! Zasady są proste – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyślijcie odpowiedzi na 5 pytań (dla ułatwienia – znajdziecie je w naszych relacjach z poprzednich edycji targów). Na Wasze maile czekamy do piątku, 4 listopada do godz. 20. Spośród osób, które odpowiedzą prawidłowo, wylosujemy 5 zwycięzców, z którymi niezwłocznie skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Pytania konkursowe:
1. Podaj rocznik Toyoty BJ42 Krzysztofa Franciszewskiego
2. Kto jest właścicielem VW T2 Westfalia, który na jednej z edycji był gwiazdą stoiska Terenowo.pl?
3. Jaki pseudonim nosi Tomcat, którym Adam Bomba startował w Ładoga Trophy?
4. Podaj orientacyjną cenę Mercedesa 4x4 "do kwadratu" (podaną w relacji)
5. Wymień członków ekipy Land Serwis Team z rajdu Rainforest Challenge 2007

ZOBACZ TAKŻE:
- IV OFF-ROAD SHOW POLAND 2015 - relacja na żywo
- III OFF-ROAD SHOW POLAND 2014 - relacja na żywo
- II OFF-ROAD SHOW POLAND 2013 - relacja na żywo
- I OFF-ROAD SHOW POLAND 2012 - relacja na żywo

Na V OffRoad Show Poland będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów z napędem 4x4, utytułowane zmoty i wyczynowe rajdówki, a także zapoznać się z aktualną firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów terenowych oraz warsztatów specjalistycznych. Propozycja skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Przez dwa dni off-roadowe centrum Polski wyjątkowo znajdować się będzie nie na poligonie drawskim czy pod Bałtowem, ale w stołecznej metropolii. Jak co roku na targach nie zabraknie również redakcji Terenowo.pl - do zobaczenia!

Więcej info: offroadpoland.pl
MM