Zaproszenie na zlot miłośników marki Land Rover - LandFan 2014

W tym roku wypada ćwierćwiecze produkcji jednego z najsłynniejszych samochodów wyprawowych jakim jest Land Rover Discovery. Jakby tego było mało, inny model Land Rovera, a dokładnie Range Rover P38 obchodzi rocznicę 20-lecia powstania.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko o Land Rover Discovery - od 20 lat na rynku | Land Rover Discovery I – legenda Camel Trophy w polskich lasach

25yland-page-001Z tej okazji w terminie 20-21 września na terenie Kuklówki N52° 02.177' E20° 33.935' (okolice Radziejowic), w niedużej odległości od Warszawy, będzie miał miejsce zlot miłośników marki Land Rover. Mile widziani są wszyscy właściciele samochodów spod znaku zielonego jaja, od stareńkich Serii, przez wyprawowe Defendery i Disco, jedynego suva marki Freelandera, po najnowsze modele Discovery i Range Roverów.

Na uczestników spotkania czekać będą trasy turystyczne (do przejechania bez szwanku przez każde czteronapędowe auto), wyczynowe (z przeszkodami offroadowymi, pieczątkami), dla milusińskich liczne gry i zabawy (hopsalnia, gry, malowanie, coś słodkiego), prelekcje wyprawowe (opowieści z wyjazdów do Gruzji, Syberii, Afryki) połączone z prezentacją zdjęć, pokaz jazdy rajdowych Tomcat-ów, możliwość poznania zalet nowych Discovery IV, oraz liczne konkursy wiedzy połączone z wyśmienitą zabawą. Nagrody i gadżety zapewniają m.in. Land Rover Polska, Land Serwis, Dragon Winch.

Zlot będzie miał charakter kempingowy, każdy uczestnik do swej dyspozycji będzie miał udostępnione miejsce na rozbicie namiotu (postawienie przyczepy kempingowej), dostęp do sanitariatów z umywalkami i WC, możliwość zakupienia wyżywienia i napojów (w cenie wpisowego jest zapewniony sobotni lunch i wieczorny bankiet).

Szczegóły na stronie www.25yearsofdiscovery.pl

Liczba miejsc ograniczona!
MM

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.