Bałtowskie Bezdroża 2014 - zaproszenie na jubileusz

22 lipca o godz. 10.00 otwarte zostały listy zgłoszeniowe do 10. edycji - jednego z najważniejszych off-roadowych rajdów w Polsce - Bałtowskich Bezdroży/Dragon Winch. Trzydniowa impreza, która od lat przyciąga uwagę miłośników ekstremalnej jazdy odbędzie się jesienią, w dniach 9 – 12 października 2014 r.

9-baltowskie-bezdroza-2013-piatek-2-171- Przez 10 lat udało nam się stworzyć jedną z największych off-roadowych imprez w Polsce. Imprezę, o której mówi się i czeka na nią cały rok. Sukces zawdzięczamy offroadowej społeczności, która dobrze przyjęła nasz pomysł – mówi Filip Lichota, organizator rajdu. Impreza o charakterystyce przeprawowej to prezentacja esencji klasycznego off-roadu. Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego. Walory urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi.

Rajd oferuje 4 klasy: TURYSTYK / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME. Poziom trudności trasy jest dostosowany do klasy, w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach na trasie, tradycyjnie odbędzie się – wieczorna integracja.

9-baltowskie-bezdroza-2013-piatek-2-019Piękne tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu Bałtowskie Bezdroża. W ubiegłym roku na laureatów czekała wyprawa do mekki off-radu Moab, w stanie Utah. W tym roku nagrody będą równie atrakcyjne, co w poprzednich edycjach.

Informacje o rajdzie, warunki uczestnictwa oraz wysokość wpisowego dostępne są na stronie internetowej organizatora. Do udziału w rajdzie można zgłosić się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://baltowskiebezdroza.pl/zgloszenia.html
MM