Bałtowskie Bezdroża po raz 11. Start (zapisów) już 21 lipca, a meta - w Maroko!

We wtorek, 21 lipca, w samo południe ruszają zapisy na zawody, które nie potrzebują rekomendacji. Jedenasta edycja Bałtowskich Bezdroży (8-11 października) będzie okazją do wprowadzenia kilku zmian w organizacji. Ale - jak zapowiadają szefowie rajdu - nowości sprawią, że rajd będzie jeszcze ciekawszy, a miejsca na podium zarezerwowane będą dla zawodników, którzy dadzą z siebie wszystko. W nagrodę - wyjadą do Maroka!  


Do granic możliwości, czy słów kilka Filipa Lichoty i Damiana Lichoty na temat 11. EDYCJI BB:
10 zrealizowanych edycji i nasuwa się pytanie co dalej? Po każdym rajdzie następował efekt wypalenia, a jubileusz potęgował to uczucie. Musiało minąć kilka miesięcy, aby być gotowym do kolejnego wyzwania. Z tego miejsca jeszcze raz składamy podziękowania naszemu głównemu partnerowi - właścicielowi marki Dragon Winch, który nam zaufał i dziś razem kreujemy niezwykły event motoryzacyjny.
11. edycja to dobry moment na zmiany. Przede wszystkim zależy nam, aby udział w tym wydarzeniu był dla Was przeżyciem sportowym, dlatego: jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów nad wdrożeniem systemu elektronicznego dla klasy turystycznej i wyczynowej, w klasie adventure i extreme nastąpią ważne zmiany w regulaminie, zwiększymy kontrolę na trasie, a każda załoga przed startem będzie podlegała obowiązkowemu badaniu alkomatem. Spotkamy się jesienią, mimo to już zaczynamy poszukiwać nowych miejsc na odcinki specjalne. Rozbudowujemy bazę rajdu o kolejne miejsca noclegowe, strzeżony park maszyn zyska praktyczną utwardzoną powierzchnię parkingową, a finałowa integracja odbędzie się w zupełnie nowo powstałym budynku restauracyjnym, który będzie mógł pomieścić ponad 400 os. Ogólne założenia i formuła Bałtowskich Bezdroży są sprawdzone - tutaj nie przewidujemy rewolucji. Jesteśmy przekonani, że każdy kto weźmie udział w 11 edycji poczuje prawdziwy przeprawowy offroad, a najlepsi klimat pustynnego Maroka. I najważniejsze: by stanąć na najwyższym z podium będziecie musieli wspiąć się „do granic możliwości”.
Filip i Damian Lichota

Zapisy: http://baltowskiebezdroza.pl/