Łukaszewski i Duhanik wygrywają COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL 2010

W Olsztynie zakończyły się zmagania w ramach COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL. W klasie extreme III rundę pucharu zwyciężyli Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik, i tym samym zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pucharu. W klasie Adventure olsztyńską rundę wygrali Zbigniew Waliszewski i Krzysztof Rybicki, ale w klasyfikacji rocznej najlepsi okazali się Mariusz Wilk i Grzegorz Urban.
W Olsztynie zakończyły się zmagania w ramach COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL. W klasie extreme III rundę pucharu zwyciężyli Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik, i tym samym zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pucharu. W klasie Adventure olsztyńską rundę wygrali Zbigniew Waliszewski i Krzysztof Rybicki, ale w klasyfikacji rocznej najlepsi okazali się Mariusz Wilk i Grzegorz Urban.

KLASYFIKACJA GENERALNA COVAL PUCHAR POLSKI OFF-ROAD PL 2010
    Klasa Adventure        
Miejsce Nr Kierowca / Pilot Bojanów Choczewo Olsztyn Suma
1 201 Mariusz Wilk Grzegorz Urban 100 100 50 250
2 210 Tomasz Stokłosa Karol Trzebny 67 88 88 243
3 222 Jacek Szkop Marek Andrzejczak 88 77 67 232
4 218 Zbigniew Waliszewski Krzysztof Rybicki 28 43 100 171
5 202 Piotr Florczak Artur Cichoń/Soboń 23 67 58 148
6 207 Jarosław Bukowski Piotr Batkowski 77 28 28 133
7 217 Mariusz Iłowiecki Mateusz Iłowiecki 58 32 23 113
8 208 Maciej Solarczyk Jakub Kuśmierczak/Zellek 15 58 37 110
9 224 Tomasz Nowakowski Piotr Dawidowicz 0 25 77 102
10 215 Jacek Majcher Michał Stolarski 22 50 19 91
11 204 Radosław Balcewicz Tomasz Materka 25 23 32 80
12 211 Łukasz Solecki Łukasz Lechowicz 21 37 0 58
13 203 Krzysztof Podkościelny Konrad Żuławski 37 19 0 56
14 212 Tomasz Zygarlicki Mateusz Kaczmarczyk/Tomaszewski 13 21 21 55
15 206 Bartosz Jeziorański Łukasz Kisielnicki 32 22 0 54
16 216 Marek Soboń Jacek Soboń 50 0 0 50
17/18 220 Włodzimierz Rakowski Krzysztof Blizniewski 43 0 0 43
17/18 226 Remigiusz Skrzypczyński Łukasz Grzęca 0 0 43 43
19 225 Rebeka Jankowska Grzegorz Jankowski 0 20 22 42
20 214 Jan Janiak Maciej Janiak 18 0 20 38
21 227 Łukasz Sadowski Krzysztof Kuligowski 0 0 25 25
22 205 Jacek Kruger Andrzej Kaczmarski 20 0 0 20
23 221 Tomasz Parol Sylwester Barczyk 19 0 0 19
24 223 Tomasz Machaszewski Marcin Deuter 0 18 0 18
25 219 Andrzej Krakowiak Karol Makoch 17 0 0 17
26 209 Grzegorz Piechaczek Grzegorz Żołyna 16 0 0 16
27 213 Łukasz Stokłosa Marcin Sidorowicz 14 0 0 14
               
               
KLASYFIKACJA GENERALNA COVAL PUCHAR POLSKI OFF-ROAD PL 2010
    Klasa Extreme        
Miejsce Nr Kierowca / Pilot Bojanów Choczewo Olsztyn Suma
1 103 Marcin Łukaszewski Magdalena Duhanik 88 100 100 288
2 102 Robert Kufel Dominik Samosiuk 100 37 43 180
¾ 193 Artur Owczarek Roman Popławski 0 88 67 155
¾ 141 Zbigniew Peczyński Łukach Chołuj 0 67 88 155
5 101 Jacek Ambrozik Darek Dworzyński/Arek Najder 22 50 77 149
6 121 Marek Temple Witold Grabowski 67 58 18 143
7 152 Tomasz Gołka Filip Gołka 0 77 58 135
8 110 Grzegorz Bogusz Marek Adamczyk 28 43 25 96
9 133/175 Sławomir Jabłoński Piotr Zdżiebłowski 43 23 28 94
10 132 Andrzej Szczygielski Radosław Kozak 19 18 50 87
11 136 Marcin Szewczuk Mirosław Szewczuk 58 28 0 86
12 124 Jakub Jęch Łukasz Kujbida 37 10,5 37 84,5
13/14 125 Jacek Prowadzisz Ewa Prowadzisz 77 0 0 77
13/14 123 Maciej Manejkowski Marek Szymelis/ Krysa / Sobczak 50 6 21 77
15 183 Ziemowit Paś Michał Sidor 23 32 16 71
16 108 Kamil Konefał Paweł Assman 17 12 20 49
17 113 Maciej Tarnowski Waldemar Wierzbicki 10 13,5 22 45,5
18 135 Sebastian Grela Piotr Dubiel 25 18 0 43
19 138 Jarosław Sikora Grzegorz Ćwiękała 14 20,5 8 42,5
20 119 Mariusz Godzic Jarek Godzic 21 13,5 7 41,5
21 109 Grzegorz Piestrak krzysztof Kuszewski 16 15,5 9 40,5
22 129 Tomasz Gałuszka Radosław Gałuszka 15 22 0 37
23 104 Grzegorz Głowacki Maciej Radomski 20 0 15 35
24 130 Sławomir Wtorek Bartosz Kukułka 32 0 0 32
25 147 Zbigniew Popielarczyk Rafał Trwoga 0 0 32 32
26 146 Wojciech Gołębiowski Tomasz Śledź 0 15,5 11 26,5
27 137 Tomasz Mielnik Przemysław Pachuta 8 5 13 26
28 147 Wojciech Głowacki Mateusz Głowacki 0 25 0 25
29 114 Zbigniew Filip Jacek Krzywonos 5,5 8 10 23,5
30 148 Jacek Soboń Przemysław Markowski 0 0 23 23
31/32 116 Grzegorz Deka Piotr Horubała/Krzysztof Jabłoński 12 9 0 21
31/32 117 Gerard Stachal Michał Stachal 9 0 12 21
33 187 Piotr Cierzniewski Bartosz Glosa 0 20,5 0 20,5
34 142 Leszek Dobrowolski Wiesław Wójcik 0 5 14 19
35/36 189 Sławomir Kiersztyn Krzysztof Rybak 0 18 0 18
35/36 115 Edward Goździk Marcin Żukowski 18 0 0 18
37 145 Jan Ciemny Czesław Lebiedź 0 0 17 17
38 131 Marcin Czaja Mirosław Gut 13 0 0 13
39 195 Michał Kwiatkowski Daniel Włodek 5,5 7 0 12,5
40 106 Dariusz Choszczewski Patryk Choszczewski 7 5 0 12
41 128 Piotr Bialic Duch 11 0 0 11
42 144 Remigiusz Skrzypczyński Łukasz Grzęca 0 10,5 0 10,5
43/44 111 Tomasz Lubicki Sebastian Mrówka 5 5 0 10
43/44 126 Arkadiusz Bielecki Paweł Więcek 5 5 0 10
45-54 150 Wojciech Bodziany Piotr Kowal 0 5 0 5
45-54 143 Mirosław Toporek Michał Lubuda 0 5 0 5
45-54 127 Dariusz Nizio Karol Nizio 5 0 0 5
45-54 122 Grzegorz Kręt Radosław Kręt 5 0 0 5
45-54 139 Wojciech Kusiak Jacek Dubiel 5 0 0 5
45-54 118 Jacek Leski Dariusz Brzeziński 5 0 0 5
45-54 105 Marek Żurek Arek Romanowski 5 0 0 5
45-54 112 Jan kaczorowski Dariusz Pleczny 5 0 0 5
45-54 140 Piotr Karpiuk Waldemar Styś 5 0 0 5
45-54 107 Robert Kleniewski Marcin Kliszcz 5 0 0 5

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.