Wydrukuj tę stronę

Pierwszy rajd... pechowy. Relacja RAFCO z Warmińskiego Rajdu Przeprawowego

wrzesień 06, 2011
Warmiński Rajd Przeprawowy, odkąd pamiętam, zawsze był rozgrywany w trudnych „deszczowych” warunkach. Tym razem zapowiadała się piękna pooda i tak też się stało.

Warmiński Rajd Przeprawowy, odkąd pamiętam, zawsze był rozgrywany w trudnych „deszczowych” warunkach. Tym razem zapowiadała się piękna pogoda i tak też się stało.

Rankiem zapakowaliśmy auto na lawetę, w busa jakieś narzędzia i do Elbląga. Już sam wjazd na Modrzewinę okazał się przeszkodą nie do pokonania dla naszego busa z zapakowanym Samuraikiem. Szybki zjazd z lawety, podpięcie taśmą i bus na holu dotarł na wyznaczoną przez organizatora polanę. Na bazie jak zwykle przyjazna atmosfera, katering i spotkania ze znajomymi. Każdy każdego podgląda, co zrobił, atmosfera sielankowa. Chwilę przed 17 odprawa i w drogę!

To początek relacji RAFCO z Warmińskiego Rajdu Przeprawowego. Całość jego wspomnień znajdziecie na forum.terenowo.pl. Zapraszamy do lektury! 

I Ty również możesz zaprezentować swoją firmę, zespół lub samochód na portalu TERENOWO.PL! Wejdź na forum.terenowo.pl - załóż bloga i dodaj swoją terenówkę do garażu. To nic nie kosztuje, a zapewnia rozgłos w off-roadowym świecie. Najciekawsze wpisy będą prezentowane na głównej stronie TERENOWO.PL.

Przypominamy o konkursie „Żyj Terenowo!” – do wygrania wyciągarki, radia CB, liczne akcesoria off-roadowe ufundowane przez importera marki TITANIUM WINCH - wystaczy być aktywnym na forum.terenowo.pl! Konkurs trwa do 12.10.2011 r.

 

 

Najnowsze od TERENOWO.PL