I runda Poland Trophy Dragon Winch Extreme - już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na I rundę Poland Trophy Dragon Winch Extreme, która odbędzie się w okolicach Ogrodzieńca. Rajd rozpocznie się piątkowym etapem nocnym, a główna część zmagań będzie miała miejsce w sobotę na etapie dziennym. Portal Terenowo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Zapraszamy na Poland Trophy Dragon Winch Extreme oraz Mistrzostwa Off-Road

 PT2011_plakat

Harmonogram:

hamonogramPT

 

Instrukcja obsługi PTDWE:

instrukcjaPT


Lista startowa PTDWE - sezon 2011:

 
NUMER
KIEROWCA
PILOT
POJAZD
NO LIMIT
1
101
WTOREK SŁAWEK
PLUTA RADEK
Toyota JULIA evo 1
2
102
WOJTCZAK PAWEŁ
MACAŁKA ROBERT
Suzuki Kozunia
3
103
SZOSTEK CEZARIUSZ
SIEKLUCKI ADAM
Nissan Patrol
4
104
PIĘTKA KRZYSZTOF
PIĘTKA MARIUSZ
Suzuki Samurai
5
105
TOMCZYK ZBIGNIEW
GRABOWICZ JAROSŁAW
Mercedes G
6
106
MUSIAŁ WOJCIECH
SZWEDZIŃSKI PRZEMYSŁAW
Nissan Patrol
7
107
KLAPTOCZ ANDRZEJ
ZGUD DARIUSZ
Mercedes G
8
108
GODZIC MARIUSZ
GODZIC JAREK
Extreme Team Południe
9
109
GOŁĘBIOWSKI WOJCIECH
---
---
10
110
PECZYŃSKI ZBIGNIEW
CHOŁUJ ŁUKASZ
Trytek Team Pomorze 4x4
11
111
ŻUREK MAREK
GÓRNY ZBIGNIEW
MB G „Chuda Gela”
12
112
FRANCUZ MARCIN
ADAMSKI JAN
Suzuki Kleszcz walterteam.pl
13
113
GOŁKA TOMASZ
GOŁKA FILIP
Cobra Team Pomorze 4x4
14
114
WOLNY MARIUSZ
WOLNY GRZEGORZ
NISSAN PATROL
15
---
GŁOWACKI KRZYSZTOF
KUNERT MARCIN
Jeep
16
---
BIADAŁA MARCIN
SZWEDZIAK MARIUSZ
Mercedes g
17
---
TEMPLE MAREK
GRABOWSKI WITOLD
Extreme Team Południe
18
---
PAŚ ZIEMOWIT
SIDOR MICHAŁ
Extreme Team Południe
19
---
JARZEMBOWSKI JAROSŁAW
GOŁDA KRZYSZTOF
Nissan Patrol -Pomarańcza4x4
20
---
FILA WOJCIECH
---
Jeep YJ
21
---
KRAWCZYK ZDZISŁAW
---
Nissan Patrol
ADVANCE
1
201
PAŁASZYŃSKI PIOTR
BARSZCZ ADRIAN
Daihatsu
2
202
DOMINIAK ZBIGNIEW
DOMINIAK KONRAD
Suzuki Samurai
3
203
GLOWACKI FRYDERYK
---
Suzuki
4
204
PLACKOWSKI PIOTR
PLACKOWSKI KUBA
Samuraj
5
205
NOWAKOWSKI TOMASZ
NOWAKOWSKI MACIEJ
Suzuki
6
206
SZCZĘCH JACEK
MICHALEC "TADZIK" TADEUSZ
Nissan Patrol
7
207
GAŁKA MARCIN
KUŚNIERCZYK SZYMON
Suzuki Samurai
8
208
HORUBAŁA PIOTR
KAWKA MAŁGORZATA
Daihatsu Feroza
9
209
WALISZEWSKI ZBIGNIEW
RYBICKI KRZYSZTOF
Mercedes
10
210
MOKRZYCKI DARIUSZ
KŁODZIŃSKI ARKADIUSZ
Mercedes
11
211
MAJHER JACEK
STOLARSKI MARIUSZ
Suzuki Samurai
12
212
STOLARSKI MACIEJ
KĄDZIOŁKA TOMASZ
Nissan Patrol
13
213
ZYGARLICKI TOMASZ
HELOWICZ ZBIGNIEW
Jeep Wrangler
14
214
ZDRODOWSKI LESZEK
ZAREMBA WOJCIECH
Nissan Patrol GIGAMAX
15
215
PACYGA BARTŁOMIEJ
FIGURA MARIAN
Suzuki Samurai
Wały Napędowe
16
216
SKRZYPCZYŃSKI REMIGIUSZ
GRZECA ŁUKASZ
ICECAR Team Pomorze 4x4
17
217
MATYSSEK KAROL
HYLA TOMASZ
Jeep Wrangler
18
218
SZAMSZON "olsen" AREK
KRYSA "KRYSIA" JAKUB
Suzuki ADHD
TEAM POMORZE
19
219
LENORT ADAM
SOBAS KAMIL
Nissan Patrol
20
220
PEPŁOŃSKI PAWEŁ
ZARAŚ KRZYSZTOF
Suzuki SJ
21
221
GÓRCZYŃSKI MICHAŁ
LEWANDOWSKI MARCIN
Nissan Patrol
 
QUAD EXTREME
1
301
WILK MICHAŁ
---
Suzuki Kingquad
2
302
WILK MARIUSZ
---
Suzuki Kingquad
3
303
ZAJĄC ANDRZEJ
---
Yamaha Grizzly 700
4
304
WOROPAJ KAMIL
---
Yamaha Grizzly 700
5
305
BARTKOWIAK WALDEMAR
---
Suzuki Kingquad 700
6
306
CZAPLA FABIAN FABEX RACING TEAM
---
Yamaha Grizzly
7
307
BOBELA JANUSZ FABEX RACING TEAM
---
Yamaha Grizzly
8
308
PODOLAK KAMIL
---
Suzuki Kingquad
9
309
KACZMARSKA KATARZYNA
---
Suzuki Kingquad 750
10
310
BORONOWSKI ARKADIUSZ
---
Polaris Sportsman 500
11
311
WOJTAN WOJCIECH
---
Yamaha Wolverine
12
---
MINCER WOJCIECH
---
Honda
13
---
TREPKA TOMASZ
---
Suzuki Kinquad 750
14
---
ŻYLIŃSKI MICHAŁ
---
Yamaha
15
---
SZYNKIEWICZ MARCIN
---
Honda Rincon 680
16
---
ŚWIETLIK PIOTR
---
Honda Rincon 680
17
---
ROGOWSKI ROBERT
---
Honda Rubicon
18
---
KUCZYŃSKI PRZEMYSŁAW
---
Grizzly 700
19
---
NYCEK RAFAŁ
---
Honda Rincon 650
20
---
ZAUBER PIOTR
---
Polaris
21
---
ROSIAK JACEK
---
Suzuki
22
---
KAŁĘCKI RAFAŁ
---
Suzuki
23
---
KAŁĘCKI MAREK
---
Can am
Tylko załogi, które wpłaciły wpisowe posiadają nadany numer startowy

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.