II edycja Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme 2016 - zaproszenie do Sokółki

Już 24-25 czerwca 2016 Sokółka (woj. podlaskie) będzie gościła 40 najmocniejszych załóg przeprawowych w Polsce.

Walka będzie toczyła się w trzech klasach: NOL (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu oraz samochody wyposażone w mechaniczną wyciągarkę), ADV (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu z dowolną ilością wyciągarek elektrycznych), CHL (pojazdy lekko zmodyfikowane wyposażone w jedną wyciągarkę elektryczną). Na OS-ach zawodnicy mogą spodziewać się trawersów, stromych podjazdów i zjazdów, przepraw wodnych i bagiennych.

Już w piątkowe popołudnie zawodnicy pojawią się na bazie rajdu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce ul. Wodna, gdzie będzie przygotowany dla nich Camp oraz strefa Sokółki. Zawody podzielone są na etap nocny (piątek, 24 czerwca) i dzienny (sobota, 25 czerwca). Zmagania na trasie zakończą się w sobotę około 18.00, następnie o godz. 21.00 odbędzie się ceremonia zakończenia - wręczenia pucharów i nagród.
MM

Więcej info: www.pt-serwis.pl

Głównym partnerem tytularnym jest krakowska firma 4x4 Terenowiec Sp z o.o. – oficjalny dystrybutor marki Superwinch w Polsce oraz producent marki PowerWinch , PowerLine  oraz PowerLight. Partnerem wspierającym PT4x4TE jest katowicka firma Automore Sp z o.o. oficjalny dystrybutor marki PENRITE w Polsce.