Poland Trophy Dragon Winch Extreme - po raz pierwszy w Brodnicy

8 – 9 lipca 2011 roku w Brodnicy odbędzie się jeden z najbardziej ekstremalnych, przeprawowych rajdów w Polsce przeznaczonych dla samochodów terenowych oraz quadów – „Poland Trophy Dragon Winch Extreme.” To już II edycja rajdu w sezonie 2011, a zarazem pierwszy raz w historii Poland Trophy, kiedy zawodnicy będą się zmagać na terenach powiatu brodnickiego.

ZOBACZ TAKŻE: Poland Trophy 2011 – Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!

Pierwsza edycja PTDWE w tym roku odbyła się w marcu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Warunki atmosferyczne oraz przygotowane trasy sprawiły, że rajd okazał się niezwykle trudny, a dla niektórych, wręcz niemożliwy do ukończenia. Jak zapowiadają organizatorzy, II edycja imprezy będzie równie wymagająca jak poprzednia. Szykuje się prawdziwe wyzwanie dla wszystkich miłośników off-roadu.

- Nasz rajd cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Każda z trzech klas ma ograniczoną liczbę miejsc, dlatego na listy startowe dostają się osoby, które nie tracą czasu i jako pierwsze postanawiają się zgłosić – mówi Maciej Rachtan, dyrektor rajdu. - Cieszymy się także, że w tym roku bardzo mocno wspiera nas firma Dragon Winch, która w sezonie 2011 została Sponsorem Tytularnym.

Uczestnicy PTDWE startują w trzech klasach: No Limit i Advance (klasy samochodowe) oraz Quad Extreme.


Więcej info: www.polandtrophy.pl
AK

plakat_PTDWE_2011