Zaproszenie na III rundę Przeprawowych Mistrzostw H6 - terenowy maraton w Dzikowcu

Już 5 września na przepięknym torze w Dzikowcu, który charakteryzuje się różnorodnością podłoża i ukształtowania terenu, odbędzie się III runda Przeprawowych Mistrzostw H6. Na zawodników czekać będzie wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają niezliczone dołki, wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, trawersy, odcinki błotne i kamieniste, czyli to wszystko, co uwielbiacie - czysta, techniczna jazda.

PMH6 DzikowiecPrzeprawowe Mistrzostwa H6 to połączenie 6-godzinnego maratonu, z przeprawowymi odcinkami specjalnymi w stylu Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extrem, w dwóch etapach po 3 godziny.

Dodatkowo dla każdej z trzech klas (NOL – najbardziej zmodyfikowane auta z wyciągarką mechaniczną, ADV z wyciągarkami elektrycznymi oraz CHL – auta przypominające jeszcze seryjne pojazdy z jedną wyciągarką elektryczną) przygotowano oddzielne odcinki specjalne.

PMH6 Dzikowiec 02To już ostatnia w tym sezonie runda Przeprawowych Mistrzostw H6, jeżeli chcesz rywalizować z najmocniejszymi załogami w Polsce - przyjedź! Jeżeli chcesz zobaczyć i przeżyć ducha sportowej rywalizacji – przyjedź!

Głównym partnerem i fundatorem nagród została firma AUTOMORE Sp z.o.o. generalny dystrybutor olejów i produktów PENRITE w POLSCE www.penrite.pl

Zapraszamy 5 września 2015 Dzikowiec  (woj. dolnośląskie, Gmina Nowa Ruda). Zapisy www.pth6.pllub www.pt-serwis.pl.

MM, fot. Seweryn Panek

PMH6 Dzikow