Już w piątek - IX Zmota Challenge, czyli off-roadowy Muppet Show

październik 18, 2011

115 załóg, 98 km trasy, ponad 110 pieczęci dla każdej z klas. 11 wymagających prób, w tym niespotykane w polskiej historii off-roadu ciągowe ponad 700-metrowe torfniki i prawie 900-metrowy trawers. A wszytko to w konwencji Muppet Show wg  niezapomnianego Jima Hensona, czyli... IX Zmota Challenge jako finał Prestige VT PLP 2011. Szczegóły i relacje tylko na Terenowo.pl. Zapraszamy!

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:

Czwartek, 20 października
od 18.30 plombowanie i biuro w BAZIE rajdu

Piątek, 21 października
10.00-11.20 plombowanie, dokumenty, etc etc - BAZA
11.30-12.00 Odprawa w Bazie
od 12.10 do 13.00 wyjazdy poszczególnych grup z BAZY

Sobota, 22 października

do 17.30 maksymalna godzina zdawania RB w bazie Organizatorów
20.30 Bankiet z Przeprawinami
Około 21.30 Ogłoszenie oficjalnych wyników
Około 22.00 Prezentacja filmu z imprezy

Niedziela, 23 października
Około 10.00 -zakończenie imprezy i wyjazd

IX Zmota Challenge - listy startowe:

EKSTREM PL 3 i PL2

1. Ewa i Jacek Prowadzisz Suzuki Chimi z PL3 (CZYTAJ: Suzuki Chimi Ewy i Jacka Prowadziszów – fioletowy klonów pierwowzór)
2. Konrad Kujawski/Krzysztof Grabowski Suzuki Jimny PL3
3. Ignacy Lenkiewicz/Krzysztof Klisz Nissan Patrol PL3
4. Tomasz Dałkiewicz/Krzysztof Pułecki Nissan Patrol PL3
5. Arkadiusz Szlachta/ Wojciech Dąbrowski Suzuki Samurai PL2
6. Marcin Ślęzak/Piotr Mazurek Jeep Cherokee z PL2
7. Tomek Cichocki/Dariusz Buźniak Nissan Patrol z PL3 (CZYTAJ: Fał Ósemka Szczurów (2009), czyli Patrol Evo III z Ełku)
8. Artur Owczarek/Roman Popławski Black Tank PL3 (CZYTAJ: Góral z nizin, czyli BLACK TANK Artura Owczarka i Romana Popławskiego)
9. Mariusz Walasek/Dariusz Choszczewski Nissan Patrol PL3
10. Piotr Kraśniewski/ Tomasz Sobczyk/ Piotr Bodek Land Rover PL3
11. Mirosław Antonowicz/Tomasz Chomko Nissan Patrol PL2
12. Tomasz i Ireneusz Nasińscy Suzuki Jimny PL2
13. Piotr Czarnecki/Zbigniew Dolata Suzuki Jimny z PL3
14. Tomasz Gałuszka/Radosław Gałuszka Suzuki Jimny PL3
15. Andrzej Szczygielski/Radosław Kozak Nissan Patrol PL3
16. Jacek Choszczewski/Mateusz Janczak Mercedes z PL3
17. Marcin Owczarek/Krzysztof Pawlak Suzuki Jimny PL3
18. Paweł Pepłoński/ Krzysztof Zaraś Suzuki Samurai z PL2
19. Piotr Plackowski/Kuba Plackowski Suzuki Samurai z PL2
20. Tomasz Kobyłecki/ Michał Pawłowski Suzuki Samurai PL3
21. Marek Bąkowski/Rafał Szczypek/Przemek Jurewicz/Piotr Mądry Suzuki Vitara PL2
22. Mariusz i Krzysztof Piętka Suzuki Samurai PL3
23. Wojciech Antoniuk /Sebastian Klonowski Skorpion PL3 (CZYTAJ: Trzech muszkieterów – Polacy na starcie Ładoga Trophy 2011. Rozmawiamy z W. Antoniukiem)
24. Adam Żakowski /Arek Orzełowski Suzuki Samurai PL2
25. Daniel Burzyński/Dariusz Kuros Suzuki Jimny PL3
26. Artur Pesta/Waldemar Pesta Jeep C PL2
27. Arek Szamszon/ Jakub Krysa Suzuki Samurai PL2
28. Bartosz Jeziorański/Szymon Winciorek Suzuki Samurai PL2
29. Jarek Pytel/ Marcin Jurewicz/Artur Jurewicz LR Defender z PL2
30. Marcin Słomka/Damian Trembicki Suzuki Samurai PL2
31. Gerard Stachal/Michał Stachal Suzuki Samurai d PL3
32. Krzysztof Jakubus/ Łukasz Rosa/ Tomek Linstedt Suzuki Samurai PL3
33. Fryderyk Głowacki/ Łukasz Mucha Suzuki Samurai z PL2
34. Bogdan Modzelewski/ Kamil Modzelewski Nissan Patrol ?? PL3
35. Wojciech Jaremek/Piotr Żdziebłowski Nissan Patrol z PL2?
36. Zbigniew Popielarczyk/Rafał Trwoga Zibcar z PL3 (CZYTAJ: ZibCar (2008) - mieszanka wybuchowa Zbigniewa Popielarczyka)
37. Marcin Małolepszy/Marcin Sieradzki Suzuki Jimni PL3
38. Remigiusz Moenert/Agata Moenert Ford Bronco PL2
39. Siergiej Revenkov/Natalia Revenkowa Uaz RUS z PL2
40. Siergiej Shihotarov Toyota LC70 RUS z PL2
41. Ivan Shihotarov Toyota LC70 RUS z PL2
42. Paweł Chotnicki/Mariusz Piękniewski Suzuki Samurai PL2
43. Maciej Janiak/Michał Janiak Jeep C z PL2
44. Jan Janiak/Piotr Krasuski Jeep C z PL2
45. Zbigniew Peczyński/Łukasz Chołuj Suzuki Trytek PL3
46. Maksymilian Brodzik/Paweł Przetak Suzuki Jimny PL3
47. Krzysztof Drężek/Grzegorz Bączek Nissan Patrol PL3
48. Michaił Simkov LR Discovery RUS z PL2

TURYSTYK
1. Maciej Posłuszny/Krzysztof Szuflet Suzuki Samurai
2. Michał Wojciechowski/Irma Wojciechowska Nissan Patrol
3. Patryk Warzec/Rafał Sknadaj LR Discovery
4. Michał Zieniewicz/Michał Rogalski Suzuki Samurai
5. Robert Ostatek/Sylwia Ostatek Suzuki Vitara d
6. Jarosław Kliś/Maciej Sztermer Suzuki Samurai
7. Adam Brzostek/Arek Brzostek Fiat Panda
8. Tomasz Kocyk/Rafał Kocyk Nissan Patrol
9. Zbigniew Dominiak/Paweł Paziewski Suzuki Samurai z
10. Marek Soboń/Klaudia Soboń Mitsubishi Pajero z
11. Arkadiusz Jędrzejczyk/ Nissan Patrol
12. Jarosław Plaga/ Mercedes G
13. Piotr Dragan/ Wojciech Chomicz Jeep XJ
14. Jarosław Smirnow/Łukasz Chmielewski Suzuki Samurai
15. Sławek Żarniewski/ Zbyszek Citko Nissan Patrol
16. Michał Wotliński/Małgorzata Wotlińska Toyota LC 90
17. Jan Chrościcki/Maria Chrościcka Jeep Cherokee
18. Artur Kaczorowski/Jadwiga Kaczorowska Toyota LC
19. Andrzej Szlendak/ Jarek Szawliński/Marek Piechowski Daihatsu Rocky
20. Michał Korzeń/Paweł Pyszkiewicz+1 Suzuki Samurai
21. Waldemar Niezabitowski/Arek Furmański/ Uaz
22. Piotr Wąsikowski/ Dariusz Milewski Jeep Cherokee
23. Michał Piotrowiak/ Ewelina Piotrowiak Jeep Cherokee
24. Tomasz Ochman/SKF squad Mitsubishi L200
25. Adam Babkiewicz/Jacek Majchrzak Mitsubishi Pajero
26. Piotr Tomanek/Zbyszek Malesza LR Discovery z
27. Cezary Góral/Wiesław Leńczewski Jeep Wrangler
28. Jan Kopiczko/Zbigniew Rosiński Toyota LC
29. Tomasz Gajewski/ Maciej Gajewski Jeep Cherokee
30. Piotr Dyjas/Marek Ciechanowski Suzuki Samurai
31. Konrad Kurach/Agnieszka Fajkowska LR Defender
32. Sławomir Rudnik/Jacek Koczta/1 Toyota hdj80
33. Adam Stolarczyk/Krzysztof Damaziak Suzuki Samurai
34. Tomasz Kotarski/Marcin Michalski Suzuki Samurai
35. Katarzyna Kierznikowicz/Sylwester Rogalski Toyota Lc70
36. Jerzy Jaworski/Daniel Potocki/1 Uaz
37. Maciej Makarewicz/Artur Zajączkowski Mercedes G
38. Piotr Kunda/Jakub Kunda Mercedes G
39. Grzegorz Borkowski/ Łukasz Borkowski Toyota 4Runner z
40. Jacek Guzik/Michał Wierzbowski Toyota L70
41. Marcin Kopka/Piotr Cyba Nissan Patrol
42. Maciej Górski/Rafał Lipiński Suzuki Samuari
43. Marek Wiliński/Rafał Kosater Suzuki Samuari
44. Michał Tomczak/ Artur Młodziejowski Suzuki Samurai
45. Maciej Kuczwalski/Michał Gac Suzuki Samurai
46. Michał Korzeń/Paweł Pyszkiewicz/Rafał Zieliński Suzuki Samurai
47. Jarek/Adam Naruszewicz Suzuki Samurai
48. Marek Cendrowski/ Andrzej Cendrowski Nissan Patrol
49. Piotr i Monika Kotecka LR Discovery
50. Robert Parol/Anna Szymańczak Suzuki Samurai
51. Tomasz Parol/Sylwester Barczyk Suzuki Samurai
52. Igor Gudalewicz /Karol Lebowski Toyota 4 runner
53. Roman Muzyka/Ewa Lasota Nissan Patrol
54. Konrad Gnatowski/Wojciech Bobrowski Toyota LC
55. Miroslav Bielinis / Toyota HJ60 LIT z
56. Dariusz Kisiel/Adam Rybołowicz Jeep Cherokee z
57. Iliya Semenov/Alexey Fonarev Nissan Patrol RUS z
58. Roman Stepanov/Dmitriy Vlasov Puch RUS z
59. Jacek Szczęsny/Kuba Ignatowski LR Discovery
60. Jacek Małyszko/Artur Małecki Nissan Patrol
61. Wojtek Lewiński/Michalina Siwek Jeep Cherokee
62. Jarosław Grochowski/Krzysztof Wysocki Nissan Patrol z
63. Dariusz Konończuk/Piotr Koleda Nissan Patrol z
64. Piotr Stróżyński Nissan Patrol z

PL Q (quady)
1. Wojciech Mejer Yamaha Grizzly z
2. Marcin Porembski Honda Rincon
3. Katarzyna Kaczmarska Suzuki Kingquad z
4. Tomasz Jurkun Kawasaki
5. Jan Jurkun Outlander 800
6. Grzegorz Kondracki Kawasaki
7. Kamil Podolak Suzuki Kingquad z
8. Klaudia Jurczenia Bombardier
9. Karol Lenkiewicz Kawasaki
10. Michał Okraska Yamaha
11. opieka nad Kaludią i Karolem - Marcin

ORGANIZATORZY oraz osoby towarzyszące
Mirosław i Ela Rubka LR Discovery
Marek Grotowski/Tomasz Chwastek/Justyna Bobryk Mitsubishili L300
Michał Olszewski/Dariusz Olszewski Nissan Patrol
Marcin Francuz/Paweł Olek Nissan Patrol
Robert Kufel/Dominik Samosiuk +2 Nissan Patrol
Jarosław Andrzejewski +1 Mitsubishi Pajero

MEDIA
Grzegorz Kowalczyk/Piotr Tabor/Łukasz Koper Nissan Patrol
Joanna Wieloch
Marek Stor
Arek Kwiecień i ekipa terenowo.pl

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.