Zaplanuj lato z Towarzyską Ligą Terenową

Marcin Francuz oraz ekipa Adrenalinki jak co roku przygotowali dla Was kilka wakacyjnych propozycji. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy ciężkich przepraw, jak i szybszej jazdy w terenie.

Przed nami trzy imprezy letnie TLT 215. Zaczynamy już 20 czerwca od czwartej edycji Squszewskich Komarków. W tym sezonie przygotowane zostały dwie premierowe próby,  które na pewno dodadzą kolorytu na znanej i lubianej trasie. Pierwsza z nich wiedzie przez dziewicze krajobrazy okolic Bugu i liczy prawie 1,5 km, druga zaś to zagubione torfowisko i jeziorko nieopodal Lubiela. Dodatkowo wytyczono prawie 200-metrowy trawers dla klasy ekstremalnej i wyszukano mnóstwo nowych piaskowych terenów dla klasy Turystycznej i Przygodowej. Na trasie znajdziecie również zupełnie premierowo poprowadzone wysypisko oraz ciekawe i niebagatelne triale. Baza jak zwykle w gościnnym zajeździe Bias w Pruszkowie, a impreza tradycyjnie została zorganizowana we współpracy z wyszkowskim klubem 4x4 Topielec.  Zapraszamy tylko 40 załóg!

Szczegóły na : http://adrenalinka.pl/rzrz-mazowsze/informacje

11 lipca zapraszamy natomiast na drugą rundę szybkościowego H2x2 do Kałęczyna koło Makowa Mazowieckiego. Ta przełożona z maja impreza ma charakter wyścigu po 3-kilometrowej pętli z podziałem na klasy Ekstremalną oraz Turystyczną i Przygodową. Stara żwirownia w Kałęczynie oferuje liczne zjazdy i podjazdy, a także trawers, na których nie obędzie się bez użycia wyciągarki. Zapraszamy maksymalnie 30 załóg i prosimy o wcześniejsze zapisy bowiem logistyka w organizacji tego typu imprezy wymaga wiedzy o liczbie startujących załóg.

1 sierpnia proponujemy rozegranie kolejnej rundy szybkościowego H2x2. Tym razem zapraszamy Was do Białej Podlaskiej, gdzie przy współpracy z firmą Dzida 4x4 przygotowana zostanie dla załóg bardzo wymagająca pętla o długości prawie 4 km. Znajdziecie na niej mnóstwo podjazdów, zjazdów, trochę błota oraz sekcje szutrową i leśną. Teren jest w 100% legalny, baza noclegowa i gastronomiczna wspaniała, a organizacyjnie jak zawsze będzie bez zarzutu. Tu również prosimy o wcześniejszą deklarację chęci przybycia i startu w zawodach.

Informacje na:  http://adrenalinka.pl/tlt-h2x2/baza-i-harmonogram

Do zobaczenia na letnich terenowych rajdach w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Info: Marcin Francuz, fot. Autor, Joanna Mieloch