Zaproszenie na Sokółka Eco Challenge (16-18.09) – III rundę Prestige VT PLP 2011

Przed nami trzecia runda cyklu imprez pod nazwą Prestige VT Polska Liga Przeprawowa 2011. Tym razem spotykamy się na słynącej z gościnności polskiej ścianie wschodniej. IV Sokółka Eco Challenge odbędzie się w dniach 16-18 września w Sokółce.

Rajd organizowany jest przez Klub Sokółka 4x4 a komandorem imprezy będzie Ignacy Lenkiewicz. Kto zna załogę Ignaca i Marcina oraz możliwości ich Gucia z potężnym silnikiem V8, wie, czego się spodziewać. Już zeszłoroczna edycja zaskoczyła wszystkich uczestników poziomem trudności. Dość napisać, że żadna z załóg nie zdobyła kompletu pieczątek w wyznaczonym limicie czasu.

Z kuluarowych zapowiedzi wynika, że IV edycja Sokółki Eco Challenge będzie najdłuższą i najtrudniejszą edycją tej imprezy. Organizatorom udało się bowiem pozyskać nowe – dziewicze off-roadowo tereny o bardzo zróżnicowanym charakterze. Na pewno nie zabraknie ciągowych błot, torfowisk, ogromnych żwirowni ze słynną już Łosośną, a także wielu kilometrów w lasach i na bezdrożach. Ignacy Lenkiewicz zapowiada długą trasę mogącą spokojnie pomieścić 60-70 załóg. Całość trasy liczy bowiem ponad 70 km i występuje na niej ponad 15 prób, a do zdobycia będzie 80 pieczęci! Zmianie uległa też baza imprezy i miejsce na bankiet.

Trzecia tegoroczna odsłona cyklu Prestige VT Polska Liga Przeprawowa na pewno przyniesie znaczne zmiany w klasyfikacji generalnej ale przede wszystkim będzie okazją do wspólnej zabawy na gościnnej ziemi Podlasia. Zapisy na imprezę tylko u komandora:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a wszelkie informacje o imprezie uzyskacie na klubowej stronie

http://www.4x4.sokolka.com

Informacje o cyklu imprez Polskiej Ligi Przeprawowej znajdziecie pod naszym nowym adresem internetowym www.plp4x4.pl

Do zobaczenia na IV Sokółce Eco Challenge na Podlasiu !

Marcin Francuz

TERENOWO Prestige VT Polska Liga Przeprawowa 2011 odbywa się pod patronatem medialnym portalu TERENOWO.PL.