Śląska jazda 4x4 dla Sergiusza. Bezcenna nagroda!

październik 10, 2012
SergiuszSergiusz ma 4 lata i potrzebuje Waszej pomocy. Gdy miał 2 lata, trafił na oddział intensywnej terapii, po tym jak pozbawiony opieki połknął żrący środek. Odratowany przez lekarzy do dziś karmiony jest przez sondę. Gdy leżał na oiomie pękła mu aorta, co spowodowało niedokrwienie rdzenia kręgowego, a w konsekwencji bezwład nóg.

Życie Sergiusza i jego rodziny podporządkowane jest nieustającym rehabilitacjom, wizytom u specjalistów, pobytom w szpitalach. Mały Superbohater nie myśli się poddawać – w nadchodzącym roku czeka go m.in. rekonstrukcja przełyku. Liczy na Waszą pomoc! (Więcej o historii chłopca: http://dziendobry.tvn.pl/video/chlopiec-ktory-polknal-zracy-srodek,1,newest,9896.html i http://www.slask4x4.pl/impreza/items/2.html)

Stowarzyszenie slask4x4.pl, Bartek (Smadny) Ziaja i Marcin (Stopiw) Stebel zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 2. edycji Sergiusz Czelendż – Śląskiej jazdy 4x4 dla Sergiusza, która  odbędzie się 27 października 2012 w Kamieniołomie Wysoka. Dzięki uprzejmości gminy Łazy w tym dniu teren udostępniony zostanie off-roaderom za free.

Przewidziana jest rywalizacja w klasach turystycznej i wyczynowej.  Do zebrania będzie po 30 pieczątek na terenie całego kamieniołomu. Nagrodą będzie... uśmiech dziecka.  

Impreza będzie połączona ze zlotem Eskadry Południe, czyli wszelkich południowych SUZUKI VITARA. Organizatorzy planują pojedynek: Eskadra kontra Reszta Śląska,  zobaczymy co lepiej jeździ w terenie: „Kosiarki” czy „prawdziwe” terenówki:)

Podczas imprezy będą licytowane fanty przekazane przez sponsorów - jako pierwsza zgłosiła się firma SLIME. O bezpieczeństwo zawodników zadba firma Fantom - profesjonalni ratownicy medyczni 4x4 http://www.ratownicymedyczni.eu

W organizację zaangażowali się również m.in.:

firma Off-road24.pl
firma DANY4x4.pl
firma ESCAPE
klub Bigteam4x4
klub Kajman ( ubezpieczenie imprezy )
Firma SAM - Dystrybutor NArzedzi SATA
Firma Nowy dom
Recaro Polska - upust na fotel rehabilitacyjny

Prosimy o przesyłań zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z określeniem pojazdu oraz klasy

Więcej info: http://www.slask4x4.pl

Sergiusz_tit