Zaproszenie na MT SERIES 2010 (22-24.10) w Drawsku Pom.

22-24 października 2010 w Drawsku Pomorskim odbędzie się kolejna edycja MT SERIES 2010. MT SERIES to międzynarodowa impreza rajdowa kończąca sezon 2010 przeznaczona dla pasjonatów quadów, motocykli oraz samochodów 4x4.

Miejsce także nie jest przypadkowe – Drawsko Pomorskie – największy czynny poligon w Europie. Poligon Drawski czyli Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych to poligon, na którym ćwiczą wojska lądowe i siły powietrzne. Powstał 2 lutego 1946 roku. Ma powierzchnię 36 111 ha i uważany jest za nowocześnie wyposażony.

MT SERIES to nie jest zwykły rajd – to wyzwanie aby dać z siebie wszystko i wycisnąć z maszyn to co najlepsze. Trzy dni nieustającej przygody z błotem, trasami czołgowymi, podjazdami oraz brodami. Do pokonania jest ponad 350 km tras wg roodbooka podzielonych na etapy, w tym jeden nocny (etap pierwszy otwierający imprezę).

Dwie klasy Sportowe oraz klasa Turystyczna
Cross Country Sport oraz MTS Sport dają duże możliwości dla wszystkich szukających ducha rywalizacji.

Cross Country Sport jest przeznaczona głównie dla samochodów preferujących szybkość i jeszcze raz szybkość plus nawigacja według roadbooka.

MTS Sport szybka w znakomitej większości trasa, ale zdarzyć się może jakaś mała „wklejka” w trudniejszych momentach!

Klasa Turystyczna także będzie jechać wg roodbooka jednak bez rywalizacji z czasem i zawodnikami a tylko dla własnej przyjemności obcowania z terenem i zapoznania się z nawigacją rajdową.

Bazą rajdu jest Wojskowy Internat – KONOTOP znajdujący się na terenie poligonu z możliwością zakwaterowania ponad 150 zawodników.

CENA wpisowego:
Klasa Sportowa MTS oraz Cross Country
Quad / Motocykl (pojazd + zawodnik) 750,- PLN
4x4x (pojazd + zawodnik + pilot) 1500,- PLN

Klasa Turystyczna
Quad / Motocykl (pojazd + zawodnik) 600,- PLN
4x4x / (pojazd + zawodnik + pilot) 1200, - PLN

Pojazd Serwis gratis
Każda dodatkowa osoba chcąca korzystać z wyżywienia 300 PLN

Zapraszają: Paweł "MOLI" Moliński i Tomasz Tomaszewski

Więcej informacji www.mtrally.pl

(03/09/2010)