Jeszcze o Transgothica Maraton 2011 - relacja Janusza Ellerta

Wieczorem, mieliśmy jeszcze chwile stresu przy odczytywaniu 4 miejsca iiiii….. Udało się jesteśmy na upragnionym pudle i to tylko 2-3 minuty za Fazim - relacjonuje Janusz Ellert. - Są statuetki, szampan uściski dłoni, błyski fleszy. Wspólne zdjęcie na podium obok Roberta, Dominika, Faziego i Rafała – jest spełnieniem naszego planu na ten rajd. W zeszłym roku H4 Baja Gothica organizowana także przez Andrzeja i Viole Derengowskich była pierwszym testem Nissana (jeszcze na innym zawieszeniu). Zajęliśmy tam przedostatnie miejsce. Na ich poprzedniej tegorocznej imprezie AŚ4x4 Baja Challenge poza podium wyrzuciła nas krótka awaria elektryki (to wtedy Tomek gryzł kable zębami) i błąd nawigacyjny, za który otrzymaliśmy karę. Teraz na zakończenie sezonu pokazaliśmy wreszcie, jak szybko możemy jeźdźić, dobrze nawigować i dowozić wyniki do samej mety. Na przyszły sezon wiemy, co poprawić, żeby jeździć jeszcze szybciej, a Nissan udaje się na zasłużony zimowy przegląd generalny i kilka kolejnych modyfikacji.

To podsumowanie startu białego Nissana Patrola z nr 214 w Transgothica Maraton 2011. Więcej o przeżyciach Janusza, Tomka i Łukasza przeczytacie na blogu Mosso Motorsport (forum.terenowo.pl). Zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE: Blog Mosso Motorsport | Nissan Patrol EVO V8 w Garażu Terenowo.pl

 

I Ty również możesz zaprezentować swoją firmę, zespół, imprezę lub samochód na portalu TERENOWO.PL! Wejdź na forum.terenowo.pl - załóż bloga i dodaj swoją terenówkę do garażu. To nic nie kosztuje, a zapewnia rozgłos w off-roadowym świecie. Najciekawsze wpisy będą prezentowane na głównej stronie TERENOWO.PL.

Przypominamy o konkursie „Żyj Terenowo!” – do wygrania wyciągarki, radia CB, liczne akcesoria off-roadowe ufundowane przez importera marki TITANIUM WINCH - wystaczy być aktywnym na forum.terenowo.pl! Konkurs trwa do 12.10.2011 r.