Majówka Land Serwisu 2016. Land Rovery w roli głównej

Już w najbliższą sobotę, 21 maja, zapraszamy wszystkich właścicieli i fanów terenowych Land Roverów na tradycyjne, coroczne spotkanie w Wieliczce, czyli 6. edycję Majówki Land Serwisu. Czekają na Was liczne atrakcje, możliwość bezpłatnej diagnostyki auta, konkurencje sportowe i nowa trasa turystyczna z pięknymi widokami.

Bramy Land Serwisu będą na Was czekać otwarte już od godziny 9 rano. Aż do godziny 18 będzie możliwe oddanie auta do przeglądu, w ramach którego m.in. poddany zostanie komputerowej diagnostyce.  W razie potrzeby od razu będzie można skorzystać z oferty sklepu, w którym ceny zostaną obniżone nawet o 40%.

Majówka jest nie tylko okazją do okazania troski o swój ukochany samochód, ale pozwala również zrelaksować się i nawiązać nowe, landroverowe znajomości. Na przykład podczas pokonywania trasy turystycznej, której przebieg został opisany w profesjonalnym roadbooku (dobry sposób na zgłębienie arkanów off-roadowej nawigacji), czy podczas walki na sportowym torze (z którym zmierzyć się mogą nawet seryjne pojazdy). 

Jak zawsze nie zabraknie licznych zabaw i uciech dla najmłodszych, konkursów, pokazów specjalnych, pysznego jedzenia i tradycyjnego, wieczornego ogniska. Wciąż możecie zapisywać się za pomocą formularza: http://lr.pl/majowka/index.php Co warto podkreślić, udział w Majówce jest całkowicie bezpłatny.
MM
 

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.