Nocny Patrol, czyli I zlot posiadaczy Nissanów z napędem 4X4

Podczas długiego weekendu 12-15 sierpnia w Długosiodle k/Wyszkowa odbył się I polski zlot posiadaczy wszelakiej maści Nissanów z napędem na cztery koła. Spotkanie nosiło nazwę Nocny Patrol i zapoczątkowało nową tradycję spotkań terenowych wśród posiadaczy Nissanów.

Podczas trzech dni zabawy na uczestników spotkania czekało kilka atrakcji. Pierwszą z nich była ciekawa, licząca ponad 60 km trasa turystyczna z kilkoma miejscami wymagającymi użycia napędów, a nawet reduktora oraz zagadkami foto. Wieczorem na Stadionie Leśnym odbyła się dyskoteka prowadzona przez DJ-a Magistra, a wspólne śpiewy rozbrzmiewały w okolicy do 5-tej nad ranem.

Drugiego dnia organizatorzy przygotowali minitraskę terenową oraz ciekawy piaskowy trial. Podczas pobytu na trialu wszyscy mogli podziwiać pokazy przejazdów Nissanów Patroli ze stajni Igora Chojnackiego i Andrzeja Karłowicza. Wśród tumanów piachu potężne silniki V8 z Chevroleta wydobywały z siebie przepiękne dźwięki, a wszystkie przejazdy były bardzo widowiskowe. W godzinach popołudniowych był czas na prezentację swoich Nissanów oraz zawartych w nich patentów podróżniczych oraz wzajemną integrację. Wieczorem kawalkada ponad 35 pojazdów wyruszyła na nocną paradę po Długosiodle, a do późnych godzin nocnych wyświetlano filmy z rajdów przeprawowych i wypraw w specjalnie przygotowanym Kinie Letnim.

Na I zlocie Nissanów 4x4 Nocny Patrol pojawiło się ogółem ponad 40 pojazdów i 100 osób, co niewątpliwie trzeba uznać za spory sukces środowiskowy. Na zlocie pojawiły się załogi z Mazowsza, Śląska, Pomorza, Świętokrzyskiego, Małopolski, a nawet ze Szczecina! Impreza została przygotowana przez firmę adrenalinka.pl a wspomagały ją następujące firmy: MTM Profi - dystrybutor australijskiej firmy Dobinsons, PrografSG - drukarnia cyfrowa, MocnaPozycja.pl, Pub Sokół z Długosiodła oraz władze Gminy Długosiodło.

Mamy nadzieję, że za rok w czerwcu 2012 spotkamy się w o wiele większym gronie, gdyż takie zloty są doskonałą okazją do poznawania nowych, wspaniałych ludzi ogarniętych wspólną pasją, jaką jest podróżowanie w Nissanach.

Do zobaczenia za rok w Długosiodle!
Marcin Francuz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.