Zaposzenie na rajd Gołdapska Zima 2011 - Mazury garbate w śniegu

Trasa zimowej Gołdapskiej Góry nie będzie długa, w lecie liczyłaby ok. 40 km. W warunkach zimowych pokonanie jej może nie być tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Dlatego też będzie to zależało głównie od współpracy w grupie, przygotowania i wyposażenia samochodu, a także woli walki w terenie. Dla tych, którzy preferują mniej ekstremalne warunki, przygotowaliśmy trasę przygodową prowadzącą pięknymi terenami Mazur garbatych.

Dnia drugiego będzie przygotowana pętla z elementami przeprawowymi oraz ognicho z kiełbaskami. Tutaj będzie liczyło się pokonanie pętli (lub jej wielokrotności) w jak najkrótszym czasie, zwycięzca otrzyma puchar Moro 200. Ognisko zapalimy w centralnym punkcie w środku pętli, skąd będzie można oglądać część zmagań na trasie.

Informujemy także, że warunki są zupełnie nieprzewidywalne, postaramy się o informacje o stanie trasy przed samą imprezą. Dla zachęty polecamy krótki materiał filmowy z zeszłego roku:


Dodatkowo ogłaszamy konkurs fotograficzny, dziś na trasie spotkaliśmy stado zmarzniętych łosi. Jest też mnóstwo innej zwierzyny, a i krajobraz fajny do fotografii.

Impreza odbędzie się w dniach 18-20 lutego, a wpisowe wynosi 250 zł od załogi. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia zawierające imię i nazwisko kierowcy oraz pilota, numer rej. pojazdu oraz jego markę. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy dostępni pod numerem tel. 512-592-278 lub na Facebook-u  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001154576927