Zaproszenie na LR ONLY 2012 – czterodniowe wakacje z Land Roverami

Wszystkich właścicieli i miłośników Land Roverów zapraszamy na LR ONLY 2012 - Międzynarodowy Zlot Miłośników Pojazdów Marki Land Rover, który odbędzie się już niebawem – 12-15 lipca 2012. Tradycyjnie miejscem zlotu jest Poligon „Drawski” (tak podobno brzmi jego nazwa oficjalna), a konkretnie - baza namiotowa Konotop.

LRO2012plakatOrganizatorzy LR ONLY 2011, Tomasz Tomaszewski i Paweł Moliński, czyli MT Poland Team, przygotowali dla Uczestników malownicze pole namiotowe w starym sosnowym lesie z dostępem do pryszniców i sanitariatów z ciepłą wodą, nieopodal Jeziora Jelenie z krystalicznie czystą i ciepłą o tej porze roku wodą. To właśnie w tym miejscu co wieczór w „kinie pod chmurką” LR ONLY ADVENTURE CINEMA (partner Passion4travel.pl) prezentowane są autorskie filmy z podróży Land Roverami po wszystkich kontynentach świata. Na Bazie Zlotu Uczestnicy będą mogli zaprezentować wszelkie, często finezyjne modyfikacje, zamieniające Land Rovera w dom na długie tygodnie podróży. Nowsze modele będzie można podłączyć do komputera diagnostycznego, porozmawiać z doświadczonymi mechanikami z serwisów w całej Polsce i dowiedzieć się wielu ciekawostek technicznych o swoim aucie.

Nie zapomniano także o dzieciach i młodzieży. Dla nich organizatorzy przygotowali miejsca zabaw i konkursów: rysunkowych (kolorowanki, produkcja znaczków okolicznościowych) sprawnościowych (zabawy alpinistyczne, wyścigi w workach itp.) czy zręcznościowych (jazda precyzyjna zdalnie sterowanymi modelami Land Rovera).

Na terenie Poligonu „Drawskiego” organizatorzy ułożyli i opisali przy pomocy roadbooków dwie trasy turystyczne (dla zaawansowanych) z opcjami trudniejszych przepraw (dla hardcorowców). Dla początkujących przewidziano wyjazdy z przewodnikiem, który trudności terenowe dopasuje do możliwości poszczególnych pojazdów.

Poligon Drawski to największy czynny poligon wojskowy w Europie - Centrum Szkolenia Wojsk  Lądowych. To doskonałe miejsce ćwiczeń dla wszelkich rodzajów wojsk lądowych z uwagi na zróżnicowany charakter terenu. Znaleźć tu można bagna, piaski, otwarte przestrzenie, lasy i jeziora.

To kraina wręcz stworzona dla pojazdów marki Land Rover! Zróżnicowane trasy zaspokoją ambicję posiadaczy Defenderów, Discovery, Range Roverów czy Freelanderów.

Międzynarodowy Zlot Miłośników Pojazdów Marki Land Rover - to świetny pomysł na początek wakacji!

Serdecznie zapraszamy - zapisy na www.lronly.pl

MT Poland Team: Tomasz Tomaszewski - Paweł „Moli” Moliński


* Spotkanie entuzjastów Land Roverów z Polski i Europy
* 4 dni przygody z terenem oraz samochodami Land Rover
* Największy czynny poligon wojskowy w Europie
* Różnorodny teren i trasy  dla miłośników off-roadu
* Festiwal Filmów Podróżniczych (LR ONLY ADVENTURE CINEMA)
* Prezentacje modeli, akcesoriów i technik jazdy terenowej
* Szkolenie z podstaw nawigacji rajdowej (roadbook, gps, mapa)
* Konkursy dla dzieci i dorosłych
* Bezpłatna diagnostyka komputerowa
* Ognisko i grill
* Wiele innych atrakcji!!!

Terenowo180Portal TERENOWO.PL jest patronem medialnym LR ONLY 2012
ZOBACZ JAK BYŁO PRZED ROKIEM: LR Only 2011 – przeżyj to sam!