1 dzień do Baja Poland 2015. Na starcie 2 załogi RMF 4RACING Team

W rajdzie Baja Poland 2015 RMF 4RACING Team wystawił dwie ekipy ścigające się w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Pierwsza, reprezentowana przez Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego wraz z Rafałem Płuciennikiem pojedzie w grupie TH. Drugą załogę tworzy Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa. Ta para będzie walczyć o punkty w grupie OPEN. Pomimo startu w rajdzie światowych sław, zawodnicy RMF4RT zapowiadają walkę o najwyższe lokaty.

IMG 3281- Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że po raz kolejny wracamy na trasy Baja Poland - mówi Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team. - To dla nas bez wątpienia najważniejszy rajd w całym sezonie. Na stracie stanie wiele doświadczonych i utytułowanych ekip, rywalizacja będzie więc na najwyższym poziomie. Wraz z Fazim jedziemy tam, aby zrealizować swoje cel, czyli zdobycie kolejnych punktów w klasyfikacji grupy TH. Musimy mocno atakować już od samego początku, jeśli chcemy zająć jak najwyższą lokatę i liczyć się w walce o tytuł mistrzowski na finiszu sezonu rajdowego.

W czwartek zawodnicy pomyślnie przeszli badania kontrole swoich rajdówek. Oznacza to, że w piątek stawią się na starcie superoesu inaugurującego rajdowe zmagania. W sobotę kolumna rajdowa przeniesie się do Drawska Pomorskiego, gdzie rozpocznie się już właściwe ściganie. Niedziela to rywalizacja na dwóch odcinkach specjalnych w Dobrej.

MM, fot. Sandra Biegun