7 dni do Baja Poland 2015. Załoga Off-roadsport ogłasza gotowość startową

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik plasujący się obecnie na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej RMSPT 2015 odliczają ostatnie dni do startu w w Baja Poland - ósmej rundy Pucharu Świata FIA i zarazem piątej rundy RMPST. W Szczecinie rywalizować będą m.in. z Nasserem Al-Attiyahem, Krzysztofem Hołowczycem i Adamem Małyszem.

ZOBACZ TAKŻE: BMW GPR Seria1 (Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik) - ujarzmiona bestia

[quote width="auto" align="left" border="RED" color="BLUE" title="mówi Marcin Łukaszewski"]- Baja Poland to dla mnie prawdziwe święto motorsportu. Nie będę nic kalkulował, zbierał punktów w mistrzostwach Polski, po prostu pójdę pełnym ogniem, na ile mnie stać. To świetny moment, żeby porównać się ze światową czołówką i zobaczyć, gdzie jest moje miejsce. Słyszałem, że będzie 6 Mini z X-Raidu i 8 Toyot Overdrive, więc konkurencja jest bardzo silna. Trasy na poligonie w Drawsku i Dobrej pod Szczecinem są bardzo ciekawe, a zarazem długie, więc rywalizacja będzie bardzo pasjonująca.[/quote]

Siódma edycja Baja Poland wystartuje w piątek 28 sierpnia  w centrum Szczecina na Wałach Chrobrego nad Odrą. Zawodnicy rywalizować będą na 5 odcinkach specjalnych o łącznej długości 414 km. Trasa poprowadzona została w okolicach Szczecina oraz na poliginie koło Drawska Pomorskiego.
MM