Passion4Travel.pl zaprasza na spotkanie z Angolą

październik 19, 2011
26 października o godz. 20:00 w klubie Balsam w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie off-roadowych podróżników, których organizatorem jest nasz kolega Marcin Gerc z portalu Passion4Travel.pl. Tym razem będziemy mogli wysłuchać opowieści Marzeny, Michała, Radka i Rafała, którzy samochodami przetarli niedostępne szlaki południowej Angoli.

Jako jedni z nielicznych Białych pokonali oddalone o setki kilometrów od cywilizacji wybrzeże Doodsakker, odwiedzili plemiona, o których rzadko wspominają sami Angolańczycy (np. Namibii Himba) oraz przemierzyli posępne i śmiertelnie niebezpieczne pola minowe. Podróżnicy podzielą się z Wami opowieściami o swoich przygodach oraz pokazem pięknych zdjęć i powstałego podczas wyprawy filmu.

Podróż, w której uczestniczyli, liczyła blisko 3 tys. km i wiodła przez tak egzotyczne miejsca jak Windhuk (Namibia) - wodospady Ruacana (tu przekroczyli granicę) - Park Narodowy Jona - Foz de Cunene – Doodsakker - Tombua - Namibe-Lubango - Cahama- Ondjiva – i z powrotem do Windhuk.

Zaprasza:
Marcin Gerc
+48 693 339 342
www.passion4travel.pl