Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Maraton 2018 - informacje prosto z trasy

październik 04, 2018

Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji z trasy Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch 2018.

9 komentarzy

 • Link do komentarza Marek środa, 28 październik 2020 12:28

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować - proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

  Raportuj
 • Link do komentarza Monika środa, 22 kwiecień 2020 14:39

  Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym zapytać czy reklamowali Państwo swoje produkty i usługi przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo skuteczne źródło nowych zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i dostarcza wszystkie konieczne elementy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety - bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

  Raportuj
 • Link do komentarza Patrycja piątek, 17 kwiecień 2020 09:17

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Krawczyk

  Raportuj
 • Link do komentarza www.google.com piątek, 27 marzec 2020 09:20

  Happy Birthday! http://www.google.com

  Raportuj
 • Link do komentarza Monika środa, 25 marzec 2020 12:29

  Dzień dobry,

  nazywam się Monika i chciałabym dowiedzieć się czy próbowali Państwo reklmować swoje produkty i usługi przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i dostarcza wszystkie niezbędne elementy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły - bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

  Raportuj
 • Link do komentarza Kancelaria CHF piątek, 07 luty 2020 15:11

  Dzień dobry,

  jeśłi kilka lat temu zdecydowałeś się na kredyt we frankach i mimo regularnego spłacania rat Twoje zadłużenie nadal jest duże - napisz do nas.

  Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w kredytach frankowych, skutecznie pomagamy ponad 1100 klientom. Pozwól, że pomożemy także Tobie lub Twoim bliskim.

  Zapraszamy do kontaktu - bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i wydamy wstępną opinię prawną.

  Wystarczy w odpowiedzi na tą wiadomość podać numer telefonu na jaki będziemy mogli, w dogodnym dla Państwa terminie, zadzwonić.

  Z pozdrowieniami,
  e-mail: biuro@wyfrankowani.pl
  tel. 531-288-404

  Raportuj
 • Link do komentarza Kamila czwartek, 02 styczeń 2020 12:45

  Dzień dobry,

  w bardzo atrakcyjnej cenie, płacąc jednorazowo lub w miesięcznych ratach możesz mieć światowej jakości nową stronę internetową lub sklep.

  Twój projekt zostanie wykonany przez doświadczony i sprawdzony zespół specjalistów.Projektujemy dla bardzo dużych i dla bardzo małych firm.

  Do każdego projektu podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem.

  Jeżeli się zgodzisz, to chętnie opowiemy o tym, co, kiedy, jak i za ile możemy dla Ciebie zrobić. Wystarczy, że w wiadomości zwrotnej podasz numer telefonu, na który będziemy mogli zadzwonić w dogodnej dla Ciebie porze.

  Więcej informacji na naszej stronie.

  e-mail: biuro@sprzedaz-w-internecie.pl
  tel.: 792-519-647
  www: https://sprzedaz-w-internecie.pl

  Raportuj
 • Link do komentarza Marta wtorek, 17 grudzień 2019 11:43

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę specjalizującą się w matketingu internetowym. Oferujemy między innymi skuteczne i efektywne kampanie e-mail marketingowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wszystkie elementy konieczne do przeprowadzenia skutecznej kampanii. Przeprowadziliśmy setki kampanii reklamowych efektywnie zwiększając sprzedaż naszych klientów.

  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty - proszę o odpowiedź. Skontaktuj się i z chęcią przedstawię szczegóły naszej propozycji.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Marta Kłos
  tel.: 792-519-647
  e-mail: kontakt@marketing-email.pl
  www: https://marketing-email.pl

  Raportuj
 • Link do komentarza Marta piątek, 27 wrzesień 2019 14:46

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę tworzącą strony i sklepy internetowe i chciałabym dowiedzieć się czy potrzebują Państwo takich usług? Mamy siedemnaście lat doświadczenia, wykonaliśmy ponad 3000 serwisów, oferta i ceny są dostosowane do możliwości jednoosobowych działalności, małych i średnich firm. Działamy sprawnie, wyręczając klienta w wielu rzeczach.

  Nie chciałabym tracić Państwa czasu, jeśli są Państwo zainteresowani proszę o odpowiedź (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego) - skontaktuję się i przedstawię szczegóły naszej propozycji.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Marta Barg
  tel.: 792-519-647

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.