Zapraszamy na Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family – off-roadowy dzień dziecka w Bałtowie

Wyniki osiągnięte na Bałtowskich Bezdrożach Dragon Winch co roku wyznaczają hierarchię wśród polskich off-roaderów przeprawowych. Zbliżający się Dzień Dziecka będzie okazją ku temu, by okolice Bałtowa nie kojarzyły się tylko z morderczymi oesami, przeprawami przez bagna i balansowaniem nad przepaściami. Podczas edycji Family, która odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2018, do wyjazdu w teren zaproszone są całe off-roadowe rodziny.

Uczestnicy imprezy odbędą krajobrazową podróż przed malowniczy region województwa świętokrzyskiego ukształtowany przez najstarsze góry w Europie. Na potrzeby wydarzenia przygotowane zostaną specjalne roadbooki urozmaicone w zagadki krajoznawcze i historyczne związane z atrakcjami, jakie będą pojawiały się na trasie przejazdu. 

Organizatorzy zdradzają, że im liczniejsza załoga (czyli rodzina) tym większa będzie szansa na zaliczenie wszystkich terenowych wyzwań. Nie będzie przegranych, każdy z uczestników zostanie nagrodzony, a ci najsprytniejsi zostaną dodatkowo wyróżnieni. 

Warto podkreślić, że pojęcie „Family” jest bardzo pojemne. Na wyjazd do Bałtowa można więc zaprosić swoją drugą połówkę, przyjaciela lub całą ekipę znajomych, wujka, ciocię, chrześniaka, babcię czy dziadka. A najmilej widziane są dzieci, które 1 czerwca będą obchodzić swoje święto.

By wziąć udział w edycji Family BBDW, nie trzeba być właścicielem zmoty wyposażonej w wyciągarki i mosty portalowe. www.baltowskiebezdroza.pl, który nie musi mieć żadnych modyfikacji, aby pokonać bezpiecznie trasę. 

Organizatorzy imprezy składają gwarancję świetnej, rodzinnej atmosferę i dużo dobrej, aktywnej zabawy. Listy startowe będą otwarte w samo południe 17 kwietnia na stronie www.baltowskiebezdroza.pl 
Wydarzenie wspiera partner strategiczny, a zarazem tytularny marka DRAGON WINCH.
MM

1 komentarz

 • Link do komentarza Lindsey sobota, 02 luty 2019 21:41

  I really like your blog.. very nice colors & theme.
  Did you create this website yourself or did you hire someone
  to do it for you? Plz respond as I'm looking to create my own blog and
  would like to find out where u got this from. thanks best
  place to buy generic viagra online

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.