Integracja Poland Trophy 2013 - na zakończenie sezonu

październik 21, 2013
Wrześniowa runda w Walimiu zakończyła tegoroczny sezon Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Zawodnicy startowali w tym roku w Łazach, w Mogilnie oraz właśnie w Walimiu. Na deser czeka ich Integracja Poland Trophy która odbędzie się 9 listopada w Ogrodzieńcu.

Ten sezon Poland Trophy Dragon Winch Extreme był wyjątkowy. Każda z trzech pnktowanych rund przyciągała rekordową liczbę zawodników. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się dodatkowa runda Poland Trophy Extra, która odbyła się latem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Zawodnicy poradzili sobie z mrozem i śniegiem podczas pierwszej edycji na Jurze. Nie zważając na upał, przeprawili się przez bagna i mokradła Mogilna. Wreszcie na koniec pokonali strome, błotniste odcinki górskie w Walimiu.

Teraz przed nimi jeszcze jedna próba – tradycyjna Integracja Poland Trophy. Organizatorzy PTDWE na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej przygotują wyjątkową imprezę. Przez cały dzień uczestnicy będą mogli zmierzyć się z jurajskimi odcinkami specjalnymi. Tym razem jednak bez presji wyniku. Nie będzie sędziów, nie będzie kar, nie będzie pomiaru czasu – tylko czysta zabawa z off-roadem i frajda z jazdy. Ci, którzy podczas tej zabawy zgłodnieją, mogą liczyć na ciepły posiłek, który będzie serwowany przy oesach w ogrodzienieckim kamieniołomie.

Wieczorem zaś odbędzie się podsumowanie sezonu i dekoracja zwycięzców klasyfikacji generalnej Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2013. Poznamy najlepszych w każdej z trzech klas startujących w tym rajdzie.

Integracja będzie miała miejsce 9 listopada w Ogrodzieńcu i Wysokiej. Bazą rajdu będzie Centrum Rozrywki Jura w Ogrodzieńcu. Więcej informacji na stronie www.polandtrophy.pl
MM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.