TLC Camp 2015 – w nowym miejscu i z wieloma atrakcjami

Jak co roku mamy przyjemność zaprosić Was na zlot TLC Camp – tradycyjne spotkanie w terenie wszystkich miłośników (bo nie tylko właścicieli) terenowych Toyot, organizowane przez Stowarzyszenie Toyota LandCruiser Owners Club Poland, któremu miłościwe patronujemy. Zarezerwujcie sobie termin 28-31 maja 2015 roku na pobyt we wspaniałym miejscu, jakim jest Stajnia Gajewniki.

Stajnia Gajewniki znajduje się w miejscowości Gajewniki, około 40 km od miasta Łodzi. Miejsce to stanowi doskonałe zaplecze do treningu sportowego i amatorskiego. Stwarza także wspaniałe warunki wypoczynku dla osób spragnionych ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku. Ponad 20 hektarów zieleni, 3 stawy rybne, lasy, w których można odbywać piesze i rowerowe wycieczki, zachęcają do odpoczynku. A także słodkiego lenistwa, którego jednak... na TLC Camp nie będzie! Organizatorzy zlotu planują bowiem:

a7 DSC 1880– duuużooo świeżego powietrza i świetnej zabawy
– możliwość nauki jazdy na koniach (dla dzieci i dorosłych)
– możliwość pływania kajakami
– możliwość jazdy rowerami
– szkolenia z jazdy 4×4
– możliwość jazdy w terenie (jak komuś jeszcze będzie się chciało)
– roadbook po okolicy, czyli możliwość zwiedzenia nowego miejsca. Oczywiście ścieżkami poza asfaltem. Jak donoszą „lokalesi“ jest tam sporo ogromnie ciekawych miejsc do zwiedzania
– szkolenia i pokazy sprzętu turystycznego i 4×4
– atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłycha6 DSC 1909
– wodne szaleństwo w gorących termach
– integrację społeczności TLC
– itd, itd...

Niebawem będą ogłoszone kolejne atrakcje. Formuła TLC Campa zostaje taka sama, czyli „na kempingowo”. Dla pragnących wygód dostępne będą pokoje na miejscu imprezy (w liczbie jest sporej, ale ograniczonej). Dla spóźnialskich w rezerwacji będzie dostępna kolejna miejscówka oddalona 5 min spacerkiem. A dla uzależnionych od internetu na miejscu TLC CAMPA będzie dostępne WiFi. Będziecie mogli dzielić się a 13 16286805181 db34bfecf2 owrażeniami z TLC CAMPA z rodziną i znajomymi na bieżąco. To na razie tyle… Ochłońcie i... przygotujcie się na kolejne niespodzianki.

Najważniejsza informacja kt,rą przekazujcie dalej swoim znajomym i przyjaciołom:
TLC CAMP 2015 w dniach 28-31 maja 2015 roku w nowym miejscu:
STAJNIA GAJEWNIKI: N 51° 37′ 45”, E 18° 59′ 48”(51.6292994, 18.9967419)

Zaproszenie na TLC Camp skierowane jest do posiadaczy terenówek ze stajni TOYOTA (LandCruiser, Hilux, Rav4 i inne), a także platonicznych miłośników japońskiej marki.
MM
Więcej info: www.tlc-camp.pl/

DSC 1958 ze znakiem campa 2015

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.