Dakar 2018 - etap VIII / IX - relacja by TERENOWO.PL & KIBICE

Zaplanowany na poniedziałek 9. etap z Tupizy do Salty został odwołany z powodu gwałtowanie pogarszających się warunków atmosferycznych. W regionie padają ulewne deszcze, a poziom wód jest podniesiony. Dyrektor sportowy rajdu Marc Coma oświadczył, że przy gwałtownych burzach i możliwych powodziach organizatorzy nie chcą ryzykować bezpieczeństwa uczestników.

Zaplanowany na poniedziałek 9. etap z Tupizy do Salty został odwołany z powodu gwałtownie pogarszających się warunków atmosferycznych. W regionie padają ulewne deszcze, a poziom wód jest podniesiony. Dyrektor sportowy rajdu Marc Coma oświadczył, że przy gwałtownych burzach i możliwych powodziach organizatorzy nie chcą ryzykować bezpieczeństwa uczestników.

Fanów rajdu Dakar zapraszamy do współredagowania relacji z trasy rajdu. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się do redakcji poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Relacja aktualizuje się automatycznie, ale nie zaszkodzi od czasu do czasu odświeżyć strony przyciskiem F5;) Pamiętaj o odblokowaniu wtyczek w rodzaju ADBLOCK. Wersja dobrze skalująca się na urządzeniach mobilnych działa w głównym serwisie TERENOWO.PL: http://terenowo.pl/sport/mix/dakar-2018-etap-viii-relacja-by-terenowo-pl-kibice.htmlOceń ten artykuł
(0 głosów)