II edycja Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme, czyli extremalne zabawy w Sokółce

Czas szybko leci, po pierwszej edycji PT4x4TE w Bobolicach zostały wspomnienia, a już w nadchodzący weekend (19-20 czerwca 2015) spotykamy się w jakże gościnnej Sokółce. Po raz pierwszy na Ścianie Wschodniej wystartuje PT4x4TE.

Tereny znane nam ze Wschodnich Mistrzostw Off Road zamienią się w wytaśmowane w całości oesy. Próby w Kundzinie, Starowlanach czy Zadworzanach z pewnością na długo zapadną w pamięci zawodników. Dodając do tego wyjątkowy klimat panujący w Bazie Rajdu, która będzie usytuowana nad akwenem wodnym w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sokółce, otrzymujemy przepis na pyszny rajd.

Załogi startują jak zwykle w trzech klasach: najcięższej NOL, lżejszej ADV oraz najlżejszej CHL, której regulamin uległ istotnym zmianom. Zawodnicy w klasie CHL wystartują tylko w Etapie Dziennym (20 czerwca), czyli nie jadą odcinka nocnego, który przewidziany jest tylko dla klas NOL i ADV (19 czerwca). Natomiast liczba oesów dla klasy CHL w trakcie etapu dziennego ulegnie zwiększeniu do 5. Odcinki dla tej klasy będą łatwiejsze niż do tej pory, ale wciąż bardzo treściwe. Ponadto dla zawodników przygotowano kilkadziesiąt kilometrów dojazdówek prowadzących przez  piękne tereny.

Załogi w klasie CHL będą mogły odprawiać się zarówno w piątek, jak i w sobotę 20 czerwca. Dobra wiadomość - wpisowe w klasie CHL zmniejsza się do 550 PLN.

Lista startowa już otwarta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Więcej info: www.pt-serwis.pl
MM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.