Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme - harmonogram rundy w Bobolicach

Sztandarowa impreza organizowana przez Euroforum – cykl rajdów Poland Trophy – w sezon 2015 wkracza z nowym Sponsorem Tytularnym – krakowską firmą 4x4 Terenowiec, która będzie również partnerem cyklu pieczątkowych rajdów zaliczanych do cyklu Mistrzostwa Off Road.

- Wspieramy ciekawe inicjatywy organizowane na rynku polskim, zwłaszcza off-roadowe, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem Rachtanem podczas organizacji Mistrzostw w 2014 - mówi Jacek Korzeniowski, prezes firmy 4z4 Terenowiec Sp. z o.o. - W sezonie 2015 postanowiliśmy pójść krok dalej i zostaliśmy partnerem tytularnym Poland Trophy.

Rajd Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme to impreza trudna i wymagająca. Prawdziwe wyzwania jak zwykle czekają zawodników klasy No Limit oraz Advence. A wszystko to w myśl zasady „Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo!”.

Bob2014Nie zapominano o osobach chcących zadebiutować w tego typu zawodach oraz tych, którzy szukają po prostu dobrej zabawy. Klasa Challenge pozwala wystartować na profesjonalnie wytyczonych OS-ach, bez długich i kosztownych przygotowań. Wystarczą chęci, napęd na cztery koła i wyciągarka. Trasy tegorocznego PT 4x4 Terenowiec Extreme dla klasy Challenge zostaną wytyczone tak, by nie były dla uczestników katorgą.

Inauguracja tegorocznego PT 4x4 Terenowiec Extreme odbędzie się w piątek 17 kwietnia na Rynku w Bobolicach w woj. zachodnio-pomorskim. Uroczysty start do pierwszej edycji rajdu, poprzedzi prolog, podczas, którego zostanie ustalona kolejność startu do zawodów.

- W Bobolicach czeka na Was superciekawa trasa z odcinkami specjalnymi, które na pewno przywitają zawodników odpowiednią do klasy skalą trudności – mówi Maciej Rachtan z firmy Euroforum, która organizuje Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme. – Załogi, które nie były jeszcze na terenach Bobolic i okolicznych miejscowości, mogą spodziewać się przepięknych trawersów połączonych z wszelakiej maści bagnami i torfowiskami. Nie zabraknie też podjazdów, zjazdów i sadzawek wodnych. Tak przepięknego terenu jak Bobolice nie trzeba reklamować, odbywały się tam jedne z najciekawszych rajdów w Polsce, takie jak Magam Trophy czy Bobek Trophy.

Organizator PT4x4TE zapowiada w tym roku dużo nowości, a najważniejszą z nich jest wprowadzenie elektronicznego pomiaru czasu na OS-ach, co ma wyeliminować wszystkie niedomówienia. Odcinki będą również bacznie obserwowane przez doświadczonych Sędziów.

- Wprowadziliśmy zmiany w regulaminie dotyczące naliczenia taryf, zapraszam do zapoznania się z tabelą „taryfy i kary” w regulaminie – mówi Maciej Rachtan. - Jestem przekonany, że takie naliczanie taryf za przewinienia spowoduje bardziej sportową walkę na odcinkach.

Koleją istotną informacją dotyczącą sezonu 2015 jest nowopowstały adres strony www.pt-serwis.pl, czyli nowy portal skupiający informacje nie tylko o PT4x4TE, ale też o wszystkich imprezach i wydarzeniacg rajdowych, które tworzone są pod egidą Ekipy PT.

W 2015 roku odbędą się trzy edycje Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme. Sezon rozpocznie się w Bobolicach, 17-18 kwietnia 2015. Kolejne rudny zaplanowano na 19-20 czerwca w Sokółce oraz 25-26 września w Walimiu. Organizatorem cyklu imprez jest firma Euroforum, która odpowiada także za rajdy Przeprawowe Mistrzostwa H6, Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road, Wschodnie Mistrzostwa Off Road i jest współorganizatorem Wyczynowych Mistrzostw Off Road.

Więcej info: www.pt-serwis.pl
MM

Portal TERENOWO.PL jest patronem medialnym cyklu Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme

harmonogram bobolice 2015 gotowy

PT logo 2015 v4

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.