Jeszcze o MT Series 2011 - relacje uczestników: Karsona i Krawca

październik 13, 2011
Noc zapowiadała się długa, 100 km na poligonie z licznymi brodami zapowiadały ciężką walkę. I tak było. Roadbook napisany był świetnie, ale ciężko się go czyta i kieruje kierowcę, gdy przednia szyba jest zaparowana, a światła zachlapane błotem tak, że niewiele przed samochodem widać. Omijając na jednym z brodów załogi, wkleiliśmy na dębowo. Wyskakuję z samochodu, podpinam jeepa do drzewa i szybciutko Łukasz wyjeżdża z dziury. Obaj jesteśmy mokrzy do pasa. Cóż, takie są maratony z elementami przepraw. Jedziemy dalej pędząc ile sił w 350-konnym HEMI jeepa. Kolejne brody i przeszkody nie sprawiają nam już problemów i z auta wychodzę tylko dwa razy by.. wytrzeć światła - opisuje etap nocny rajdu MT Series 2011 Karson z połączonych Lech-Pol 4x4 i Scarab Teamów.

***

KrawczykA tak niedzielny etap relacjonuje Krawiec z Krawczyk Off-Road Team: Sprinterski etap rzeczywiście był szybki, bardzo szybki, niestety na 10 kilometrów przed metą rozerwał się gumowy przewód oleju skrzyni biegów, co pozwalało na osiąganie prędkości nie większej niż 30 km/h. Całe to zdarzenie nie przeszkodziło nam jednak w zajęciu 8-ego miejsca w klasyfikacji generalnej, na tym odcinku. Etap ten wywoływał mieszane uczucia, ponieważ szczęśliwie dojechaliśmy do mety, jednak zabrakło nam 12 SEKUND(!!!) do zwycięstwa w klasyfikacji CCX2, czyli samochodów seryjnych.
 
 
 
 
.
Pełne relacje Karsona i Krawca znajdziecie w dziale blogowym na forum.terenowo.pl:
-MT Series oczami połączonego LechPol4x4 i Scarab Team
 
 
 
 
 
I Ty również możesz zaprezentować swoją firmę, zespół, imprezę lub samochód na portalu TERENOWO.PL! Wejdź na forum.terenowo.pl - załóż bloga i dodaj swoją terenówkę do garażu. To nic nie kosztuje, a zapewnia rozgłos w off-roadowym świecie. Najciekawsze wpisy będą prezentowane na głównej stronie TERENOWO.PL.